Коментари - Поли Генова: Работя по Коледа от 13-годишна | life.dir.bg
назад

Поли Генова: Работя по Коледа от 13-годишна

"2013-та беше прекрасна година за мен. Може би най-накрая пораснах. Разбрах много неща, направих първите си стъпки в много отношения по пътя на един зрял човек", каза певицата Поли Генова.

Обратно в новината

Коментари - Поли Генова: Работя по Коледа от 13-годишна | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ами не пее лошо, старае се... дано има много успехи! Само дето не ми се вярва да стане "световна" звезда... Просто не виждам нищо специално... Направо срамота 20 и кусур години и нито един поп или рок изпълнител на световно ниво, пък било то само с един албум или дори сингъл... Румънците "извадиха" поне 10...

КАТО КАВА РАБОТИ ОТ 13 ГОДИШНА ?

Това момиче има прекрасно позитивно излъчване! За разлика от повечето й връстници мисли преди да каже нещо. Очевидно е, че усилията на родителите й да я възпитат са дали чудесен резултат. За мен тя е най-достойният кандидат за победител в Музикална академия.

Виждал съм я на околовръстното

Ти си апсолютен простак!

Поли, Бъди здрава и многоуспехи! Много те харесвам като артист, но защо си с такива щурави прически. Толкова си хубава, а се правиш грозна.

И какво си работела по коледа от 13 годишна та така и не си проумяла за какво ставаш до сега..

Изключително слънчево и мило създание! Бъди здрава и нека късмета не те напуска!!