Коментари - Чарлз и Камила поздравиха с коледна картичка | life.dir.bg
назад

Чарлз и Камила поздравиха с коледна картичка

Принцът на Уелс Чарлз и херцогинята на Корнуол Камила избраха своя снимка за лице на коледната си картичка.

Обратно в новината

Коментари - Чарлз и Камила поздравиха с коледна картичка | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Чарлс и Годзила поздравиха...

Чарлз, прати една и на мене. И аз съм ти приятел Спомняш ли си как ми повтаряше "ти мене уважааш ли ме"?

Сладникави са и гледайки ги остава горчив вкус.

ТЪРТЕИ

КАМИЛИ поздравили...

камила пут камила...

А в мене горчивият вкус идва от факта, че за да се хилят сега тия боклуци, трябваше да загине принцеса Даяна.

Така е.

За разлика от всички, изказали се досега, аз харесвам Чарлз и Камила! Освен това смятам, че е тъпо да се мисли, че някой от семейството е отговорен за смъртта на Даяна! Не мисля, че нейната смърт - трагична и ненавременна, разбира се - е била необходима, за да бъдат те заедно. На практика те си бяха заедно и когато тя беше жива! И фактически Чарлз и Даяна бяха в развод, като едни нормални хора, които вече не искат да бъдат семейство. Параноята е напълно неуместна!

Eli

Сладки са..Имат чувство за хумор.

А не мислиш ли, че за такъв скандален развод има достатъчно голяма причина. Голяма, голяма-колко да е голяма? Ами голяма е като камила.

Само един ден без британски кралски новини! Вчерашните бяха за други принцове и принцеси.

Шекерената приказка с Даяна си беше Дамски гамбит от началото до края.

Принц Чарлз почти абдикира, когато влезна в развод с Принцеса Даяна. Първо четете, после пишете. Що се отнася до Камила! Дай, Боже всекиму, след тръпка отпреди почти 30 години, най-после да бъдеш с човека най-близък до сърцето ти. Кои сме ние, че да ги съдим?! В чисто човешки план!

Дреме ми.

Като четеш толкова, сигурно знаеш - в британски таблоиди се изнесе, че Камила пие алкохол от сутринта - от много щастие. Този неин порок, естествено не се приема и злепоставя кралското семейство.

Разбира се, че има причина - липса на любов, нежелание за съвместно живеене - какво толкова неестествено има в това - половиният свят се развежда!

ЦЕЛИ 2 ДОБИЧЕТА НА ЕДНА СМИКА -ТО ПРОСТО СА МНОГО!!