Коментари - Дидо с противогаз на коледния концерт на D2 | life.dir.bg
назад

Дидо с противогаз на коледния концерт на D2

Напълно в духа на новия им пост-апокалиптичен видеоклип „Deadman”, Дидо от D2 ще излезе с футуристичен противогаз на сцената на клуб Mixtape5 по време на традиционния коледен концерт на бандата на 21 декември (събота).

Обратно в новината

Коментари - Дидо с противогаз на коледния концерт на D2 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И без пари да го направят няма да ида да гледам. Оосредствена работа. Жалко за толкова години труд , нищо запомнящо се!

Всъщност истината си е, че Д2 бяха стабиларка като Дичката беше там. Като се разделиха - нито те, нито той прокопсаха особено. Трябваше овреме да си се разберат и да не се стига до тука, ама какво да правиш...

Лошо няма-винаги съм ЗА по отношение на весел купон, но от доста време не съм щъпал насам натам, а и като дочух как дерат по нощните заведения - 5 кинта за 2 глътки бира?! Тия луди ли са!

Той добре ще излезе с противогаз, ама ще може ли да пее с него?