Коментари - Не оставяйте домашния любимец без подарък | life.dir.bg
назад

Не оставяйте домашния любимец без подарък

Американски вестници и списания съветват да не оставяме домашните си животни без подарък на Коледа.

Обратно в новината

Коментари - Не оставяйте домашния любимец без подарък | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Преди години имах куче. За някакъв празник (май Нова година беше) цялото семейство си разменяхме подаръци. Само кучето бяхме забравили. Ако не бях го видяла с очите си, нямаше да повярвам - то обикаля, души чуждите подаръци, обикаля тъжно и... легна зад дивана и часове наред не се показа, колкото и да го викахме. На следващата година му купихме и на него подарък - някаква гумена играчка. Голяма игра беше! Наблюдавала съм го след това и съм си правила експерименти. Разменяме си всички подаръци, то обикаля и става все по-унило. Накрая вадим и неговия, и то разбира, че това нещо е само за него, и се радва. Никой не може да ме убеди, че кучетата не разбирали нищо.

Купихме лакомства за ОТО!! Най- послушния , сладък, обичан плюшко!

Какво ли е да гледат на теб като на животно- котка, куче, папагал, маймунка ...

Доколкото схващам, тоя път не е като когато американският посланик ни размахва пръст за нещо. Слава богу, тоя път американската реклама съветва своите си американски покупатели да дадат по още някой и друг долар на вятъра.

а за бълха какъв е подходящият подарък?Имам си куче,ама то пък си има бълха,та нея без подарък ли да я оставя?Не е честно!

Идиоти колкото щеш... но в щатите май са с най-голяма концентрация на глава от населението.

глупсти , сладко е котето,който е имал животно знае, че те са членове на семейството..