назад
Барбара Буш бе настанена в болница
Бившата първа дама на САЩ Барбара Буш бе настанена в болница в Хюстън, щата Тексас, поради респираторни проблеми.
Обратно в новинатаКоментари - Барбара Буш бе настанена в болница | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
След като е петролна дама, нормално е работническата класа да е по-изхабена от първата дама, чийто род затри доста хора
Животът вече не е същия.... Ако вземе да се спомине госпожата, направо ще се обеся, казвам ви!
Това е жена на 88 години. Как искаш да изглежда? !Много си е добре тя. Дай Боже на всеки да стигне до тази достойна възраст
Свекъра и е бил спонсор на Хитлер, а синовете и мъжа и са съучастници в атентатите от 11 септември...
Бабичката прилича на мисирка. Колкото една жена на възраст е по-плисирана, особено шията, толкова по-покварена и злобна е била на млади години.