Покана до 61 000 души предизвика хаос в Стокхолм
Полицията трябваше да се намеси, за да въведе ред в центъра на Стокхолм, след като агенция по заетостта случайно изпрати покани за явяване на интервю на 61 000.
Обратно в новинатаКоментари - Покана до 61 000 души предизвика хаос в Стокхолм | Лайф.dir.bg
Коментари
и аз мислех, че там е раят, хората ходят с подковани обувки, за да не се пързалят по меда и маслото, които текат по улиците, а то една покана и 60 хиляди души ще се избият за работно място
ах как така? нали скандинавието ни убеждава от десет години, че е рай на земята - как така 60х безработни, които са готови да скочат за интервюта... нещо не се вързва със представите за тая вървяща като по масло икономика....
Бате, и аз бях там, даже всичкото циганин от катуна в централния парк на Стокхолм заведох. Ние сме си добре там, колибите ни са до езерото, ловим си риба, от време на време и по някой лебед хапваме, но сега можеше и да се наредим на опашката за социални помощи, а то се оказа, че търсели хора за работа. Ние не сме за работа, бате, ние сме си добре със социалните.
Изпратили покани на 61000 човека, а се явили към 1400... тоест на останалите 59600 така или иначе не им се работи...
Чети първо,бе,човек,после пиши....трябвало е да изпратят покана до 1400 човека,а са изпратили до 61000....или не можеш да четеш или не разбираш какво си прочел! И вместо да наблегнеш на четенето, те напъва да пишеш......лоша работа!
Някой в тази агенция май трябва от служител да стане клиент.