Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | life.dir.bg
назад

Австрия спечели ”Евровизия”

Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.

Обратно в новината

Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Европа с бързи крачки по стъпките на Помпей! Какво още търсим там?Два свята, единият е излишен!

казва ''Аз съм жена.'' Също као български националист който крещи ''Да живее Русия''.

Така както изроди като Болен Фикуса имат право да дишат въздух, така всяко живо същество има същите права.

Можеш да помогнеш и на педофилите да са щастливи, ако имаш собствени деца! Аман от либерални и слободия!

Вие не сте тролове, а сте болни тролове. Къде мешате тук името на Волен, когато дори в официалният си видеоклип, той заявява, че няма да допусне в България да командват хора от третият пол. Нали Волен е вече бита карта, защо толкова много ви тревожи той.

УЖАС!!!

Тези не трябваше ли да ги горят живи??

Чувствам се безкрайно горд от това, че българин не е печелил Евровизия. Предполагам ,че следващият лауреат на конкурса ,ще бъде пеещ орангутан, но знае ли човек, в нечия глава може да се роди и по-извратена идея.

Тази година на Евровизия защитихме правата на травеститите, догодина живот и здраве на педофилите и некрофилите. Сполай!

Е, па наш`те гейове са по-убави от европейските. Нека ги е яд!

Аз отивам на работа, а вие да не ме предадете, а да вземете да работите, вместо да се пънете тука да се изкарвате кой от кой по-мъж. Ас ще обсъдя с шефа си, московски гей между другото, как Кончита събуди нашите мъжествени нации. До скоро :)

Знам, знам - АЗ

А кажете сега, че запада има ценностна система - да му имам "ценностите" - извратени изроди!

Според мен хората с цирей на носа са ужасно низвергнати, време е някой да отстои правата им в Евровизия, облечен разбира се като ЖЕНА.

Ето това е Европа. Руснаците ги стрелят, завземат територии и базикат а те им пращат мъже с рокли да им пеят!

Леле как се разтърси света около вас...Живейте сега в страх да не се случи на мамините ви синчета, муахахаххахаха, идвааааммммм

Освен да правокираш неумело (изкарал си курс към някое НПО , но още нямаш практически опит), нещо смислено ще кажеш ли?

Казах много смислени неща, ма вие не разбирате от смислени неща, така че сега ви пднах на нивото и брпя хванали се

На много места включително и западни медии прочетох, че това бил ударът, който Европа нанася на Путин заради политиката ме спрямо Украйна. Според мен освен вълна от масови провръщания, нищо друго не предизвикаха от Европата с тоя урунгел.

виждам, че нищо не предзвика, само дето половината нация не спи от 3 дни, хахахахха

Не знам, човече, аз си спах спокойно. За мен тази новина е просто смешна, пък на Путин сигурно му е още по-смешно. Който не е успял да спи заради Вурста, нека иде на психолог, за да си изясни ориентацията.

Леле колко раздразнени "нормални" хора! Защо не ни позволявате да се възмущаваме на вашата и европейска "нормалност". Аз се питам наистина това ли е ценностната система, която Европа проповядва и подкрепя? Слагаш рокля, пускаш дълга коса и брада и си шампион, нищо че песента ти не е кой знае какво важното е по всякакъв начин и форма да се промиват мозъци! Нищо радвайте си се Вие на мъжете с поли, рокли и т.н. пък деца... е науката доста е напреднала така че знае ли човек. Хайде успех с вашата Европа и нейната ценностна система. По тези географски ширини, това никога няма да се промени, а и не вярвам някой наистина нормален, обикновен, простак и т.н. както Вие бихте ни нарекли, да иска това да се промени.

Не съм вярвал, че ще го кажа, но Азис е красив в сравнение с този. Пък нашия човек-глас, дето го пратихме на Евровизията преди няколко години Краси Аврамов...хехе, че той е направо Плейбой пред тоя Вурст ли е Наденица ли е не знам. Голям отврат.

Това недоразумение, никога нямаше де спечели, ако си беше облечен, като мъж, мдааааааааааа

Тази педерастия наистина трябва да спре да "образова" света с гнусните си физиономии!

Българодерастията избира Станишев и ДПС, клати шкембета на песните на Азис, който е СТАРОРО лице и олицетворение на Булгаростан и в балканско-ориенталското й амплоа.

Освирка рускините на политическа основа, гея спечели, защото Евровичия е конкурса на гейовете навсякъде по света, както явно и в България, щом ти е толкова важен. Ма от къде да знаеш какво харесват хората по света...

Добре, че не съм го гледала. Ега ти ужаса!!!! Тази евровия наистина трябва да се закрие. Няма никакъв смисъл да продължи да съществува.

назнайващи "австрийски", ето пълният псевдоним на "австрийското костинбродче": Кончита фон ВУРШТЛЕКЕН :)

Кончита ви е развълнувала дълбоко, разтърси едни задремали в Източна Европа, които вече втои ден не могат да спят, ядат и работят, защото коментират под една така непроятна за тях статия! Браво, Кончита, посланието ти постигна целта си! Голям си:)))

Не е конкретната Кончита , която мира не дава на съзнателните хора. А ненормалността в цялата работа, налагана под всякакви форми в обществото от разни окултни организации.

Виж си държавата, кочината, мизерниците около теб, беднотията , намръщените физиономии, ниските страсти, съществата , които завиждат, ругаят, плзят. ТОВА СТЕ ВИЕ! Пред такива като теб предпочитам добротата и вярата на Кончита!

Ми като спрете да бъркате окулистиката с природа, ще се оправите, до тогава-някой трябва да ви оправя, избор нямате...

голям, ама отзад

Мен ме развълнува гаврата с жените. ОК, кръстил се с тенденциозни, женски имена, ОК облякъл се като жена, гримирал се, но защо наслагал тази тлъста брада? Виждали сме травестити, но когато започнат да се гаврят с женствеността (навярно по мъжки е нормално да се държат дърводелски помежду си), тогава стават наистина отвратителни. Не ми харесва, че това приканва обществото към такова отношение към жените. Ето, освиркват две жени, понеже са рускини. Това да не би да не е дискриминация?!

Феминистката, това беше провокация, не се прави на жена, а ви провокира напъните за разсъждения

Травестите,гейове,лезбийки-това е налагането на новите европейски ценности

Марш обратно в Русия или в араабскаата лига! А може би мястото ти е в централна Африка!

какво ти знаеш за Азия, но можеш да си го прибереш и там. С еднопосочен билет - и за теб също !!

Тоя(тая) спечели понеже не участва Станишев!!!

утре така ще изглежда твоят син,каква ли ще е снахата?!какво казва ЕС по въпроса?!

Важното е какво мисли величие като теб и другите плювачи -коментатори тук! :-)))

Много неприятно , извратено типче!

Как ли изглеждаш ти, дупката ти и домочадието ти? Сигурно трябва да си взема тоалетнта хартия, за да те видя.

Как изобщо допуснахте това нещо до сцената бе ГейВизиЯ?

Добро утро! Чета и не вярвам на очите си. Някои форумци разделят България на източна/преполагам изостанала за тях/ и западна. Също както Европа е делена на източна и западна. Нелепо е.:) Тези, които споделят възмущението си, а те имат право на свобода на словото, автоматично са определяни като прости, изостанали, ограничени, ненормални, така де, кой не скача е ...хетеро:)) Някои нахално твърдят че хомосексуалните двойки ще си осиновяват изоставени деца. Интересно, ако всички хетеросексуални станат хомо, за да не са вече прости, изостанали, ограничени, ненормални, откъде ще се появат тези деца? Сигурно ще ме опонират с аргумента, колко съм изостанал, науката ще се погрижи, бебетата в епруветка ще решат проблема..Те и тези в ЦЕРН се опитват да се направят на богове, но нещо не им се получава. Да припомня, че не ние сме демиурзите на тази Земя и нейната природа. Ние сме творенията им. Без противоположности животът на планетата ще изчезне. Има хора, които се дразнят не защото има хомосексуални, а защото те натрапват своята ориентация. В същото време, в така демократичната Франция, имаше случай - арестуваха мъж заради щампа на тениската му - изобразявала традиционното семейство и така наранявал чувствата на нетрадиционните. А неговите, не са ли наранени? Та точно това противопоставяне дразни, а не съществуването на хора с различна сексуална ориентация. Глупаво е да се мразим, още по-глупаво е да се мразим заради един посредствен формат, в който никой уважаващ себе си музикант няма да стъпи. И престанете, уважаеми джендъри, да оплювате българското, ние всички първо сме българи, после европейци, перефразирам един испански философ:), вие също...не забравяйте това, иначе другото е проява на комплексарщина и провинциализъм. Иначе ви желая успех в живота, а на всички- ден без омраза....

Ако тъпотията и ограниченото мислене причинявах болка, щеше да се въргаляш викайки по улиците. А сега само пишеш анонимно по форумите...

1. Неформалният Ви тон е проява на липса на възпитание. Простичко казано - на простащина. 2. Всички във форума са анонимни. Вие също. Никъде не прочетох име, рождена дата и адрес. 3. Когато липсват аргументи иде ред на обидите. доказахте го току-що. Аз не съм обидил никого, а интелигентният човек ще разбере смисъла на текста ми. 4. Имам приятели хомосексуални, и те не ме хулят злобно, нито ми натрапват мнението си. 5. Призовах да се спре с противопоставянето и омразата, за да защитя еднакво и такива като вас и такива като мен. Очевидно е било грешка - вие сте тези, които мразите. И последно - не се опитвайте повече да хвърляте кал върху мен- стоя твърде високо над жалките неща и хора и тази кал няма да ме засегне.:)))))

Две неща от посочениет от вас са мои - това за Източна българия беше заради смешния изказ "Завършил съм в Белгия", демек учил съм висшу, е нема как да не е от Сливен тоя, и второ - много ясно, че гей двойките има правото да осиновяват свои деца, поради невъзможност да си направят (ако са мъже), точно както хетеро двойките имат право на инвитро. Гръмни се! Не те мразя, просто си ми огранизен и след точи мой коментар-вече не съществуваш, айде със здраве!

света полудя...просто този нито е певец, нито глас има...да вземе в някои цирк да ходи и номера да показва. не знам дали е повече трагедия или комедия това.

Такива като теб са заели всички места по цирковете. Особено в цирка, наречен Булгаристан. :-)))

Очаквайте и холивудските филми, които са част от възпитанието на младежта, да се напълнят с такива екзотични същества. А почти не гледам американско кино и не знам как са нещата в момента. Но пък тенденциите са ясни.

jingiby

След като един певец - циганин, хомосексуалист и чалгар, който е роден в задвора е кумир на обществото у нас, защо един певец - отвратителен травестит да не е кумир на Европа?

СВЕТА СЕ НАПЪЛНИ С ИЗРОДИ

Тоя безполов клоун ли спечели еврогейските музикални награди?!? Това сигурно е виенския славей..аиде тая година трверс, догодина някой педофил може да класират!

Каквито политиците, такава и евровизията.

Абе този конкурс е педалски - в това се убеждавам отново.

роден "костинбродски чалгарски идол" чак на такива терзания не ни е подлагал. Да се чудиш как да коментираш, та да не нарушиш добрия тон :)

Тая цялата новина с тоя гнусен пе*ал що не я разкарате? Толкова ли няма нещо по-съществено, което да представите?

Евровизия върви към пълен провал !С всеки конкурс се доказва , че европейците не могат да задават стандарти за култура , защото масовата западна култура е за мутанти получовеци - полусвине , антихристи и консуматори!Пълна гадост , след рокаджиите от Дания , тоя травестит изби рибата!!!

следващата година искам да видя брат и сестра гаджета

секси бате

Света тотално изпръщя...!

Това да ви е за урок и да не плюете толкова жестоко родния "костинбродски славей". Той се е направо за предпочитане. Да се помолим да не стига до "висините" на "синеокия австрийски салам". Каква мъка има по света, Боже :))

Абе,какво ни занимавате с тоя ПЕДЕРАСТ?

Край! Това е Еропа с нейните "ценности". НЕ! Не искам да съм част от Содом и Гомор! Няма да гласувам и искам да се разграничим веднага от еврогейския съюз!

Направо ме веселят такива модерни "широкоскрени" индивиди, за които протестиращите в сайта срещу това отвратително явление, натрапвано по медиите, са изостанали и тесногръди хора или ганьовци, както обичат да се изказват. Възможно е някой да са от дежурните тролове от НПО тата, работещи съзнателно или не срещу фундамента на обществото. Така широко прокламираната толерантност към всякакви отклонения от нормите и нормалните човешки взаимоотношения, значи заболяване на психиката. Значи че човек вече е изгубил способността си да преценява кое е добро и кое зло, кое е нормално и кое не, в следствие на неправилно възпитание и масирано облъчване от отвратителната комерсиализирана телевизия. Значи че тези хора нямат твърд морален кодекс, какъвто има в православието все още. За тях , както и за спонсорите им , морала е разтеглива понятие без твърда основа и зависи от интереса. Те те обвиняват в архаизъм, въпреки че основните човешки закони нямат давност и са гаранция за здраво общество с потенциал за духовно и технологично развитие. Тези хора задължително са атеисти.