Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | life.dir.bg
назад

Австрия спечели ”Евровизия”

Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.

Обратно в новината

Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ДОГОДИНА С АЗИС НАПРЕД! СЛАВЕЯТ ОТ КОСТИНБРОД САМО ЩЕ ТРЯБВА ДА НАУЧИ ЕДНА ДВЕ ПЕСНИ НА АНГЛИЙСКИ И АКО НЕ СМЕ НОМЕ 1, ЗНАЧИ ЕВРОПА НИ СЕГРЕГИРА

Жена с брада - егати кефа!

с брада и макари!

Ей тва са прочутите Европейски ценности

Ние явно няма да се справим с уродите, но природата си знае работата - естествения подбор ще се погрижи да ни освободи от такива. P.S. Под уроди по-горе да се разбира - извратеняците, които нарочно натрапват дефектите си и се правят на онеправдани

а с тъпанарите като теб какво да правим?

Значи следващия път на Евровизия някой ако иска може да се изака на сцената и това ще бъде прието за нормално - на който не му харесва ще го обявим за нетолерантен. По принцип няма нищо против педалите , но тоя на снимката е отвратителен и още по отвратителното е че парадира с това. Та гответе се да видите как някой ака на сцената - натам отиват нещата

хахха. Прочетох по долу, че България трябвало да излезе от Евро съюза, защото г-жа Вурст спечелила Евровизия, и това вече било нетърпимо.

на Кончита и дреме Вурста какво мисли Ганьо за нея....

ами,ганио не иска да знае какво този изрод мисли за него

е да де мноого женствен мъж:))))

Е, Кончита ако се разходи в Индия никой няма да му обърне внимание. Там всички е гримирано, брадато и ходят с какви ли не дрехи.

Някой направи ли си труда да прочете, че кончита си е мъж и никога не го е оспорвал. Решил е да печели пари по този начин. Разбирайте го както искате, ама на него му не дреме, а печели много за разлика от вас.

ами ,проститутките састо изкарват пари,но какво мислят другите за тях...

Да защитим панславизма като преборим Кончита Вурст. Напред

Това беше още една стъпчица с цел..Едни хора знаят добре за какво става дума.

айде като сте мнОООго отворени всички дето имат синченца или ще имат по едно Кончитче ви пожелавам ..да му се радвате

е какъв е проблема

ами щом нямаш ти пожелавамда му купиш спирали и лакове

По-добре на хората в устата от колкото в краката!

ма айде стига глупости ако всички мъже тръгнат да с ефръцкат с рокли ккаво ше стане. а жените освен да се правят на мъже...

Точно така първо с брада и рокля, после трябва да почне да пърди и да се уригва на сцената - мисля че ще е сензация!

Кончита Вурст ще пее на откриването на Южен Поток като го завършат във Австрия :) .

Какъв е проблема? Един мъж с брада решил да прави шоу като пее, носи рокля, токчета и се гримира! 1. Мъжете днес не се ли гримират!? 2. А преди 1500 години не са ли се гримирали? 3. Жените носят мъжки дрехи ама мъжете не могат дори и за шоу!? Кончита успя да провокира дивия селски манталитет от източна Европа. Това ако не е успех здраве му кажи!

Въобще и не знае това нелепо същесвто, къде е И. Европа. Много хора на Запад, не възприемат тази напаст, която се натрапва на всички ни. Всяко нешо прекалено има обратен ефект.

Е като не я възприемат защо гласуваха та сега да го коментираме !?

Мъжете не се гримират, мъжете воюват! Погледнете какво става в Украйна! Занимавате се с простотии!

Като гледам Кончита спечели много повече от воюващите мъже, и то само с едната и брада !?

Мечтая за свят, в който няма да ни се налага да си говорим за ненужни неща, като сексуалност, къде си родена или кого обичаш.

Браво Кончита, 1150 коментара в дира и милиони настръхнали руски селяндури !

че и сън не спят в 1 след полунощ, за да защитават мъжкото си достойство:)), явно жени няма около тях

Аз съм сигурен, че Кончита е 100 пъти повече мъж от средностатистическия български мъж. Дори жената на този средностатистически български мъж в над 50% от случайте би го зарязала заради Кончита!

Ти пък сън не те хваща да защитаваш тоя кретен - не разбра ли - сбъркана си - търси лечение

Ако бяхме пратили нашият тигър Азис, щеше да му счупи зъбите по точки на тоя фагет. Нищо, за следващото издание ще знаем! :))

Че кой реши, че е извратен- човекът си е хетеросексуален мъж!?? Дето си турил брада, перука и рокля- чудо голямоооо!!! И кой се перчи??? Там е отишъл да пее и да прави шоу. Както и ВСИЧКИ останали!!! Тааааа, пак НИКОЙ не каза КАКВО има против думите му!??

Голямо избиване на комплекси става в тая тема.

Този певач от Австрия, с кур-енското име Кончита, дето не й пука къде й е саламът, предизвика преди всичко дълбока погнуса.Като иска да е жена е се е наклепал с кофа грим, защо не си обръсна поне брадището?Отвратителна гледка, плашеща, долнопробна, гнусна!

Мислите, че е забравил да се обръсне? Пък аз мисля, че супер му се получи, я как ви подпали, дори спора София - провинция не е толкова успешен

Виж сега - кончита или както там се казва е гнусен ама много гнусен - да се счупиш да пишешп под всеки коментар, който не ти харесва - това е положението - в нормалните хора този предизвиква погнуса - и което е по-лошото - той сам се прави гнусен и то съвсем целенасочено

Какво можете да имате изобщо ПРОТИВ думи като тези: "Мечтая за свят, в който няма да ни се налага да си говорим за ненужни неща, като сексуалност, къде си родена или кого обичаш. Кончита Вурст (и не, тъпаци, не идва от салам, а от израза Das Ist Mir Doch Alles Wurst, на български:"все тая ми е".)!

Задръстените почнаха с минусите.... Смешка!

Ма не, да бъдем толерантни, не ги наричайте задръстени. Те са просто хора, непознаващи нишо извън собственото си ежедневие, как да ги виниш...Незнат просто. Един умен човек веднъж ми каза-пази се от глупави хора, с всички други някакси можеш да се разбереш...

Едно е да си задръстен съвсем друго да си извратеняк и да се перчиш с това.

Явно на резултатите от Евровизия се дължи големия брой участници в референдума в Украйна. Хората са се уплашили от перспективата да имат нещо общо с това.

Един човек с брада ви направи за смях всичките :) Не мога да спра да се хиля на тази провокация !!!!!!!

То не е смешно - срамно е че има умници в кавички като теб, които не разбират накъде отиват нещата - утре ще почнат и педофилите да искат толерантност. И други умници като теб ще ни убеждават, че трябва да я получат

Пак ли ти с педофилите? Нали ти обясних по-долу, че няма нищо общо със случая

...и ние се оплакваме от Николета, Мара отварачката, кои бяха там още...ми те тие наще на филия да ги намажеш в сравнение с това.

Та Азис викате бил гнусен а ?

Евро Педерасития!

Травестит печели Евровизия (визията на Европа). Колко подобаващо... във същото време, рускините са освирквани. Без коментар.

освиркването на рускините беше политическия момент, а кой спечели няма нищо общо с визията на Европа

8901

Много мъка има по тоя свят.

Много меки китки имало значи и у нас. Разочаровате обаче, излезте публично и си кажете болежки. Поучете се от австрийската си колежка, или колега май беше, но все тая.

Преди да заживея в Европа- изтинската в БГ работих с хора и това беше най-ужасното чуство да работиш с бг пипъл.Нищо чудно, че българския ограничен мозък не може да осъзнае Европа и я счита за нещо лошо!

сега ще ти кажат, че не се пише пипъл, а пипал и ще се зачудят кой кого пипал:))

Истинска се пише със С, бай дъ уей, умници.

Тоя гнусар на снимката не може да бъде олицетворение на Европа бе умнико

кой казва, че е олицетворение пък

много добре че такива като тебе вече не са в България.

да, и ние сме благодарни, че не сме

Моля, махнете тази снимка! Тя е провокативна, не свързана с добрия тон, предизвиква отвращение и отхвърляне! Поражда презрение и омраза към една ограничена малцинствена гупа на болни хора, чието място е в психиатрията. Оставете статията, щом трябва, но това безполово нещо го махнете!

Има и неща извън малкия ти свят, пчеличке, и на никой не му пука, че ти се нервиш. И не си харесвай коментара сам

Оставете траверсника си почине, какво ще кажете за поляците, Донатан и Клео, май така бяха на Евровизията, гледах ги , дадоха настроение, интересен текст и продукт, погледнах и интервюто им. Бъзикат се с част от ръководството на визията и с налаганите лица в шоубизнеса.

срам за австрия срам за европа

Мен пък ме е срам от теб, но пък се сетих, че няма пред кой да се срамувам, слава богу нямаме общи познати

Австрия спечели, моралът загуби:(

Хитлер сигурно ток произвежда чрез въртенето си в гроба.

Хитлер се кефи, и той е скрит пИперуд!

? докога ще пишете? и толерантност е едно ,а нещо черно на бяло друго.

Целия този шум и приказки за задръстени, ограничени балканци, дето не разбират нежните души на тия неопределени същества, ми напомня за "Криворазбраната цивилизация" на Добри Войников, чудесно режисирана от Хачо Бояджиев.

Махнете го това плашило страшно от първа сраница вече де... Е.. то байгън да ти стане ... Вие поне имайте някакви естетически критерии - когато липсват на персоните, желаещи да се показват публично

расист!!!