Австрия спечели ”Евровизия”
Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.
Обратно в новинатаКоментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg
Коментари
ДОГОДИНА С АЗИС НАПРЕД! СЛАВЕЯТ ОТ КОСТИНБРОД САМО ЩЕ ТРЯБВА ДА НАУЧИ ЕДНА ДВЕ ПЕСНИ НА АНГЛИЙСКИ И АКО НЕ СМЕ НОМЕ 1, ЗНАЧИ ЕВРОПА НИ СЕГРЕГИРА
Ние явно няма да се справим с уродите, но природата си знае работата - естествения подбор ще се погрижи да ни освободи от такива. P.S. Под уроди по-горе да се разбира - извратеняците, които нарочно натрапват дефектите си и се правят на онеправдани
Значи следващия път на Евровизия някой ако иска може да се изака на сцената и това ще бъде прието за нормално - на който не му харесва ще го обявим за нетолерантен. По принцип няма нищо против педалите , но тоя на снимката е отвратителен и още по отвратителното е че парадира с това. Та гответе се да видите как някой ака на сцената - натам отиват нещата
хахха. Прочетох по долу, че България трябвало да излезе от Евро съюза, защото г-жа Вурст спечелила Евровизия, и това вече било нетърпимо.
Е, Кончита ако се разходи в Индия никой няма да му обърне внимание. Там всички е гримирано, брадато и ходят с какви ли не дрехи.
Някой направи ли си труда да прочете, че кончита си е мъж и никога не го е оспорвал. Решил е да печели пари по този начин. Разбирайте го както искате, ама на него му не дреме, а печели много за разлика от вас.
айде като сте мнОООго отворени всички дето имат синченца или ще имат по едно Кончитче ви пожелавам ..да му се радвате
По-добре на хората в устата от колкото в краката!
ма айде стига глупости ако всички мъже тръгнат да с ефръцкат с рокли ккаво ше стане. а жените освен да се правят на мъже...
Какъв е проблема? Един мъж с брада решил да прави шоу като пее, носи рокля, токчета и се гримира! 1. Мъжете днес не се ли гримират!? 2. А преди 1500 години не са ли се гримирали? 3. Жените носят мъжки дрехи ама мъжете не могат дори и за шоу!? Кончита успя да провокира дивия селски манталитет от източна Европа. Това ако не е успех здраве му кажи!
Въобще и не знае това нелепо същесвто, къде е И. Европа. Много хора на Запад, не възприемат тази напаст, която се натрапва на всички ни. Всяко нешо прекалено има обратен ефект.
Мечтая за свят, в който няма да ни се налага да си говорим за ненужни неща, като сексуалност, къде си родена или кого обичаш.
Браво Кончита, 1150 коментара в дира и милиони настръхнали руски селяндури !
че и сън не спят в 1 след полунощ, за да защитават мъжкото си достойство:)), явно жени няма около тях
Аз съм сигурен, че Кончита е 100 пъти повече мъж от средностатистическия български мъж. Дори жената на този средностатистически български мъж в над 50% от случайте би го зарязала заради Кончита!
Ако бяхме пратили нашият тигър Азис, щеше да му счупи зъбите по точки на тоя фагет. Нищо, за следващото издание ще знаем! :))
Че кой реши, че е извратен- човекът си е хетеросексуален мъж!?? Дето си турил брада, перука и рокля- чудо голямоооо!!! И кой се перчи??? Там е отишъл да пее и да прави шоу. Както и ВСИЧКИ останали!!! Тааааа, пак НИКОЙ не каза КАКВО има против думите му!??
Този певач от Австрия, с кур-енското име Кончита, дето не й пука къде й е саламът, предизвика преди всичко дълбока погнуса.Като иска да е жена е се е наклепал с кофа грим, защо не си обръсна поне брадището?Отвратителна гледка, плашеща, долнопробна, гнусна!
Мислите, че е забравил да се обръсне? Пък аз мисля, че супер му се получи, я как ви подпали, дори спора София - провинция не е толкова успешен
Какво можете да имате изобщо ПРОТИВ думи като тези: "Мечтая за свят, в който няма да ни се налага да си говорим за ненужни неща, като сексуалност, къде си родена или кого обичаш. Кончита Вурст (и не, тъпаци, не идва от салам, а от израза Das Ist Mir Doch Alles Wurst, на български:"все тая ми е".)!
Задръстените почнаха с минусите.... Смешка!
Явно на резултатите от Евровизия се дължи големия брой участници в референдума в Украйна. Хората са се уплашили от перспективата да имат нещо общо с това.
Един човек с брада ви направи за смях всичките :) Не мога да спра да се хиля на тази провокация !!!!!!!
То не е смешно - срамно е че има умници в кавички като теб, които не разбират накъде отиват нещата - утре ще почнат и педофилите да искат толерантност. И други умници като теб ще ни убеждават, че трябва да я получат
...и ние се оплакваме от Николета, Мара отварачката, кои бяха там още...ми те тие наще на филия да ги намажеш в сравнение с това.
Травестит печели Евровизия (визията на Европа). Колко подобаващо... във същото време, рускините са освирквани. Без коментар.
Много меки китки имало значи и у нас. Разочаровате обаче, излезте публично и си кажете болежки. Поучете се от австрийската си колежка, или колега май беше, но все тая.
Преди да заживея в Европа- изтинската в БГ работих с хора и това беше най-ужасното чуство да работиш с бг пипъл.Нищо чудно, че българския ограничен мозък не може да осъзнае Европа и я счита за нещо лошо!
сега ще ти кажат, че не се пише пипъл, а пипал и ще се зачудят кой кого пипал:))
Тоя гнусар на снимката не може да бъде олицетворение на Европа бе умнико
Моля, махнете тази снимка! Тя е провокативна, не свързана с добрия тон, предизвиква отвращение и отхвърляне! Поражда презрение и омраза към една ограничена малцинствена гупа на болни хора, чието място е в психиатрията. Оставете статията, щом трябва, но това безполово нещо го махнете!
Оставете траверсника си почине, какво ще кажете за поляците, Донатан и Клео, май така бяха на Евровизията, гледах ги , дадоха настроение, интересен текст и продукт, погледнах и интервюто им. Бъзикат се с част от ръководството на визията и с налаганите лица в шоубизнеса.
срам за австрия срам за европа
Хитлер сигурно ток произвежда чрез въртенето си в гроба.
Целия този шум и приказки за задръстени, ограничени балканци, дето не разбират нежните души на тия неопределени същества, ми напомня за "Криворазбраната цивилизация" на Добри Войников, чудесно режисирана от Хачо Бояджиев.