Австрия спечели ”Евровизия”
Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.
Обратно в новинатаКоментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg
Коментари
Отвратително!Горката му майка, хубаво момче родила, а той се направил на в*гина! Накъде отиваме, като вид от фауната!?!
Не Австрия, а педера.тията спечели Евровизия! Крив морал и ценности ни налагат, но възнегодуваш ли, биваш заклеймен. Това е отвратително!
В цяла Европа от Евровизия се интересуват само гейовете, затова и човека спечели, защото те се събират на специални партита да гледат конкурса и истински се вълнуват...Само в България тая Евровизия е толкова важно нещо, малко ме притеснява тоя факт...Много скрити гейове бе, много нещо...
Давай, мачо, давай! И на мен ми е гнусно мъж да е..бе жена, ма не ви отричам, кво да ви праа, давайте като ви харесва
Това е козопръч, травестит! Това е пример за подражание от келешите. Очаквайте скоро в софиско-селските чалготеки. Досега беше сам циганина азис, сега и други ... Ей така се става НИЩО! ...
искаме заведения и за нас. расизма е рак в душата .искаме да се разхождаме както ни се иска без да ни псуват. ще вземем да отвърнем и ние..
Направи разлика между състоянието и РЕКЛАМАТА! Ние сме против да ни се навира козопръча, обратни за пример. Вие сте такива, каквито сте. Но не се рекламирайте, вие не сте пример!!!!! Затова не ви искаме, защото печалбари ви предлагат за пари! Както едно време на Карембьо баща му е бил показван по циркове и панаири като животно в клетка, щото бил, черен и космат. Така и вие се показвате!
Ей, много отворените и "толерантни" във форума, следва ли че одобрявате и педофилията и кръвосмешението, защото те също са част от новата политическа европейска коректност??? Знаете ли че искат тези, които са против кръвосмешението да носят наказателна отговорност? Знаете ли изобщо какви процеси са в действие и какви ще са последствията? Под маската на "толерантност" се налагат всякакви извращения, а всъщност истинска толерантност и търпимост към различните по религия, националност, политически убеждения и др. не съществува. Това е нов тоталитаризъм и диктатура. И заради какво? Заради някакъв измислено "висок" материален стандарт на живот, живот на кредит...
много си ограничен...За съжаление не одобряваме и ограничеността и глупостта, но ето, има те...
Говорите пълни глупости,кръвосмешението е под наказателна отговорност в много европейски страни,педофилията във всички.Не се изказвайте заблуждаващо,само защото сам сте заблуден.
Анжелика, ако знаете чужди езици, потърсете информация по темата. И не обиждайте, моля. Аз не Ви наричам глупачка заради това че не сте информирана...
Не ги интересува нищо! Те са последователи на Содома и Гомора. Нашите копират като пресни индига! Важното е да има пиячка и чалга!
Отвратена съм.По-гнусен е и от нашенеца Азис....а си мислех,че от азис по-отврат няма!
В особено нaстроение съм днес...четa по форумите и във Фейсбук зa вчерaшния финaл нa песенния конкурс Евровизия,и не могa дa повярвaм нa очите си!Злост,aгреси я,открити прикaнвaния зa сaморaзпрaвa с рaзличносттa!Остaнaх потресен,нaпълно идентични сa с коментaрите,които четa идвaщи от Русия....знaчи бългaрите в своятa мaсa се припокривaт с руснaците,отколкото с европейските нaроди!И товa в държaвa,където цели 14 години влaствa нa сценaтa и в медиите бългaрския вaриaнт нa товa явление-Вaсил Боянов-Aзис!Инaче кaзaно отново сме с двоен стaндaрт в мисленето,не искaме дa проумеем,че трябвa дa свикнем с товa,което не ни хaресвa,зaщото освен черно и бяло,нa този свят имa и достa други цветове.....Aaaa,и стигa с този псевдоморaл,моля Ви се....Осъзнaйте се и подредете първо своите приоритети,преди дa хвърляте кaмъкa и дa рaздaвaте присъди,полезно е зa бъдещото Ви рaзвитие и товa нa поколението след Вaс... aко вече не е късно де!
не бъдете расисти . оставете ни на мира . и вие бихте искали сигурно ама не ви стиска
Дявола като си няма работа си е*е децата!!! А сега умира от скука и се е отдал на разврат!!! Какво доживяхме да видим, а и какво още ни чака???
Ако този попадне на зъболекар сигурно докторът ще си помисли, че го е взел за гинеколог.
БОЖЕ ПОМОГНИ НИ!!!!!ЕЙ ПРОКЛЕТИ ДА БЪДАТ ТЕЗИ КОЙТО НИ ВКАРАХА В ТОЗИ ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ!!!!!!
Майтапа настрана, тази година организаторите надминаха себе си - двама водещи с обратни наклонности, третата лезби, а печели траверса от третия род. Самото гласуване беше тотална пародия и противопоставяне на естествения начин на подбор (Холандия) срещу новия трети пол (то). Иначе всички песни бяха боклук.
Не знам къде им беше акъла на тоя в Брюксел да се опитват да приобщават българите към обединена Европа. Те още смятат, че да си гей е болест, която даже може да се излекува, че да си расист е мъжкарско, да живееш с родителите на мъжа ти е съвсем нормално, да нямаш деца е съвсем ненормално и хиляди други подобни неща...Изключително се радвам, че не живея вече сред подобни ограничени и тесногръди хорица. Супер сте, ама сте мизерни в душата и мизерията е навсякъде около вас. Пълно е с неосъзнати гейове или пък с такива, които се потискат, женят се и после тормозят себе си и жена си цял живот, защото са тръгнали срещу природата си. Жал ми е за всички вас
ще се самоцитирам: Хората скачат само когато някой започне да "крещи" на какво "сяда" като се прибере. Не съм расист! Просто смятам , че всичко си има граници. Ако "този" е искал да блесне с пеене нямаше да излиза облечен така. Също така смятам, че хората отдавна приемат хомосексуалните, но на тях (хомотата) не им стига това. Те искат постоянно да натрапват на всички сексуалността си. Смятам, че "това" нещо е гротеска.
Ами заявяват на какво сядат, защото им се налага все още, иначе означава да се се избягва темата, което пък пак означава, че се приема за ненормална. Аз живея в Холандия, тъй като тук това е нещо нормално от дълго време никой не парадира с това и никой не крещи на какво сяда...А това, което направи той на Евровизия, не знам дали е гей или не, но му донесе победата. И ще ви кажа защо-по неразбираеми от мен причини, Евровизия вълнува само гейовете и те гласуват, следователно-той печели. Мисля, че е много хитър ход...Само в България тоя конкурс се приема като някаква пропаганда и политика, аз живея сред 100 националности тук, и освен гейовете, друг не се вълнува от тоя конкурс..
мен ме кефи.свобода в секса ,време беше .
А, каква е разликата между "свобода в секса" и разврат.
Посланието беше много ясно и категорично: Ние ще победим. Няма кой да ни спре. Русия на Путин ще си остане в задъдена улица. Политиката, която Европа избира е все по- на ляво или "у лево". Истината обаче е, че докато така си играе и забавлява Европа ще бъде отвлечена незабелязано и обладана...
Ако Азис беше отишъл на тази евровизия, със сигурност щеше да сложи тоя(тая, де да знам) в джоба си.
Ако бях религиозен бих казал, че малко ни остава. Едно време дядо боже за по-малко съсипал Содома и Гомора. Къде го сега да си оскубе брадата?
Тези тук които най остро критикуват ,австрийския певец и проклинат запада ,със сигурност си пускат Азис на макс в голфчето... :)
Ами Верка Сердючка от Украйна, когото Русия искаше да я представлява на Евровизия, какво бихте казали за него ??
Те такива като Кончита бяха царе и крале в Европа вие сега сте смутени и морални.
Песента и представянето на Швеция най-много ми допаднаха. Песента на Сана Нилсен -"'Undo" наистина ми хареса и мисля, че е много мелодична и запомняща се. Присъствието на Сана на сцената също беше много красиво, семпло и стилно. Красавица и добра певица.
Чудите се защо не си бил обръснал брадата като е в рокля. Много просто - така демонстрацията на абсурда е още по-брутална. Но и по-образно цинична: вижте на какво приличат тези устни на снимките така?
Прав си. Аз също се чудя. Явно е заради ефекта от шока който предизвиква. Навремето така е имало истински жени, но брадати които са показвали в цирковете срещу заплащане. Мисля че мотивът е подобен. Има обаче и нещо друго. Този го чух как пее. Със сигурност може да пее много по-добре от наш Азис. Ама нашия го харесват много повече, ето, това е голямата чуденка за мене. Азис не знам защо го харесват?
За да контролираш хората, трябва да контролираш тяхното съзнание. Със сила можеш да контролираш сравнително малка група хора. Но с промяна на ценностната система , можеш да контролираш всички. Затова е подет от доста време курс срещу християнските ценности и най-вече православието. Mакар и примесено с много езичество, православието все пак е твърдо капсулирано около някои основни новозаветни истини и канони, които протестанти и католици с лека ръка прекрачиха. Примерно еднополовите бракове, жени свещеници, и т. н., и т. н. В този смисъл православието поддържа едни патриархални традиции, които не са по вкуса на гловните кукловоди, които чрез т. нар. модернизъм и либерализъм, толерантност, атакуват всъщност основите на вярата. Традиции, които са съхранили народната памет и християнските ценности, които тази клика всъщност цели да разруши. Защото когато не могат да контролират съзнанието на хората, контрола им се изплъзва. И лукавият няма да е доволен. Ума ми не го побира как можеш да работиш срещу духовното развитие на хората? Що за ненормалност е това?
Ето затова православието трябва да бъде досъсипано, извратено, сведено до комичност и окарикатурено, а православните държави доведени до мизерия, бедност и хаос, до пълно подчинение на западния елит. Затова и ставаме свидетели на тези събития в Украйна. Нищо случайно няма.
всички свещеници са гейове, айде стига рева
"Всички", които раздухват по медиите за промивка на мозъчетата на зомбита като тебе. В ниските йерархии на църквата има много чисти хора, включително такива и с ранг на светци. Но на бираджиите и чалгаджиите какво им пука - важно е какво казват по битивиту.
АКО ТОВА ИМ Е ПЕДЕРАСКАТА ДЕМОКРАЦИЯ "НЕ ,МЕРРРРРРСИ БОКУ'' МОЖЕ ДА СМЕ БЕДНИ НО ПОНЕ МАЛКО ДОСТОИНСТВО ВСЕ ОЩЕ НИ Е ОСТАНАЛО
Е кое му е достойното да отричаш съществуващото, на това аз му викам тесногръдие и ограниченост. Хубаво е, че си стоите само в малките си светове и не пречите на свободата на голяма група хора.
Кое точно е "съществуващото". Тоя рекъл, че си е стопроцентов мъж. За кво се е нахлузил в рокля, маникюр и изкуствени мигли и е фризирал космите около устните си така? На какво е искал да приличат? Ако не си гинеколог, не отговаряй!
Всеки има право на мнение, а вие с писанието си отричате това право и го наричате тесногръдие. Следователно не принадлежите към голямата група свободни пора, а към глутницата на господаря.
От нормалния човек може да бъде създаден всякакъв ненормалник. От ненормалния - нормален човек - не. Тогава към кого е насочена пропагандата, кого искат да променят "шефовете" на "европа", подчинени на "шефовете на света"?
Начи до всички прости селяни дето не разбират от искуство ! ТОВА НЕ Е педалска пародия ! ТОВА Е балада в стил Джеимс Бонд !!!! :)))) Ако не беше толкова тъжно, щеше да е много смешно ...
Едно интелигентно мнение: "Маските са свалени. Евровизия е тотално компрометирана. Не защото педераст "спечели" конкурса, а за защото е видно, че всичките гласувания са измишльотина и манипулация, а това е поредното средство за политическа пропаганда тотално използвано за политически цели, глобални корпоративни интереси и и контролирано самоубийство на държавите и народите от Евразия. Добре, че не участваме в тази директна политическа педерастия - вижте, че Господ ни пази !"
Тия ли налагат "санкциите" на Русия, която не им се отваря за "цветните" им "преврати"? Така дори неутралните, до които истината за гнусния преврат в Киев и плащащите за войната там не е достигнала, ще видят лицето им. ОМЪРСИХА ДОРИ ИЗКУСТВОТО С КЪРВАВАТА СИ ПОЛИТИКА И ИЗВРАТЕНИЯ СИ "МОРАЛ" "ВЕЛИКИТЕ" "ДЕМОКРАТИЗАТОРИ"