Австрия спечели ”Евровизия”
Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.
Обратно в новинатаКоментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg
Коментари
Редакторите, модераторите...алооо...Защо ми скрихте коментара?Най-учтиво Ви помолих, да смените снимката от първа страница!Къде го видяхте тоя спам?Пиша си по темата.Ще ми обясните ли, за да знам за другия път?
грозна работа поне да беше се обръснал....
Някои хора май са изпуснали идването на новия милениум. Стойте си в БГ и си говорете за ценности. Азис ви е най- голямата.
Безлична песен, посредствен певец и още по-посредствен формат. Основното е шоу, политика и пари. И противопоставяне на масите по възгледи и интереси.
че не му написахте по добра песен и не го научихте да пее, така като и България се представи! Страшни музикални критици!
не знаят какво е хубава музика, да беше поне изчепил "МЕСЕЧИНА" или някой от Лили! Безлична песен и брадясъл посредствен певец. Е хе какво са само тук нашите......
Предложение към дир-а: Съберете всички коментари под тази статия и ги изпратете в централа на Евровизия със заглавие: ''Българския вот''
Защо се подиграваме на това създание, като ние, България, изпрати Краси Аврамов, който е същото недоразумение?!
При такива победители и при такъв вкус на гласувалите е истинско щастие, че не участваме, а и че никога не сме печелили. Bсе си мисля, че това е някакъв наказателен вот.
Истината е, че европийските ценности са съмнително морални.. само в това отношение мисля, че Русия като православна държава е на правилна позиция...
Аз съм в потрес и то не защото човекът е гей, а защото поне можеше да се обръсне! Евровизия друг път, по-скоро изглежда като взет от цирка! Ужааааааас!
От тази невзрачна държавичка доста извратеняци са се пръкнали. Чели сте кноги няма какво да ви обяснявам. А такива като кончитата има много там.
Поредна провокация, на Евровизия-та или опит за официално незачитане на общочовешките ценностни системи? В природата, растителния и животинския свят, Създателят (всичко е толкоз добре подредено, взаимно свързано и зависимо, че не бих отдал това на случайността) е определил продължението на вида да се реализира от два различни по пол индивида. Благодарение на Този закон, съществуваме ние днес и света, който ни заобикаля. Закон за оцеляване и възпроизводство на вида това е основният закон в природата. Има и отклонения, за някои от тях по-голяма част от човечеството, дори и не подозира. Тези генетични отклонения, както в растителния, така и в животинския свят остават в по-голямата си част скрити от човека респ. зрителя. На какво основание един обезличаващ се вече музикален Европейски конкурс, като Евровизия, ще занимава зрителите с това отклонение, дали пък нямаше по-убедително представили се изпълнители от .... Кончита? Лек ден, уважаеми.
Геовете могат да създават семейства, като осиновяват изоставени деца, много сте ограничен
Уважаеми пффф, ти не само, че не можеш да мислиш, но като че ли имаш проблеми с Българския език. Отклоненията могат да създават семейства и да Осиновяват деца (дали признаването на тези бракове е нормалното за обществото е въпрос на друг диспут!), да ги възпитават - т.е. да се опитват да реализират неща, които много хора, да не говорим за специалисти в тази област, поставят под съмнение. На Тези хора им се разрешава (само в някои държави в света), съгласно съвремените разбирания за Демокрация, да създават семейства, но Те не могат да възпроизвеждат вида ни, т.е. те са отклонение от нормалното! За туй иде реч. Ако можеш мисли, преди да пишеш. Лек ден.
Ето ти сценарий за да се разбере как точно успяват да ни накарат да се чувстваме свободни и демократични, сценарий, с който те унищожават желанието ни за съпротива срещу наложения ред: Първо с финансиране отвън се създават необходимите медии, които ще са проводници и разпространители на вредни внушения, дезориентация, и разпалване на всякакви войни и конфликти между хората. НО ТОВА ЩЕ СТАВА НА СОБСТВЕНИЯ ТИ роден език и няма как да знаеш, че написаното е поради политика на чужди агенти, със задача за асимилация и обезличаване на конкретния народ. След това почти НЕЗАБЕЛЕЖИМО се ограничава разпространение на всеки такъв вид информация, който НЕ отговаря на политиката на вреда, прокарвана от големите в бранша. Чрез натиск или чрез поглъщане за тебе изчезва възможността да узнаеш и друго мнение, а официалната пропаганда повтаря като ехо само каквото и издиктуват спонсорите Следва подиграването на истински и стойностни за тебе ценности, обявяването им за старомодни и ПРИНУЖДАВАНЕТО ТИ да ги изоставиш и да се отречеш от тях (най-вече защото са остарели и никой вече не е ТАКЪВ). ОБАЧЕ ТИ трябва да изоставяш САМО човешкото и доброто! Злото МОЖЕШ ДА ВЪЗПРИЕМАШ С ПЪЛНИ ШЕПИ, дори да е от прастари времена!!!!
И всичко това е с цел, да бъдеш полу-идиот, който работи като муле без да пита и купува каквото му се каже, пак без да пита. Превръщат те в добър и съвестен роб. Това е Новият световен ред, който за щастие в държавите с относително запазени морални ценности не върви, България обаче все повече престава да бъде една от тези държави. Жалко.
споко, ще те изтрият. и аз им честитих европейските ценности на българите, изтриха ме. е те това са европейските ценности - който не е с нас - триене! типично хомо-демократично.
Онзи ден сина ми изтърси по повод някаква бременна жена, че след като родяла можела да създаде семейство. Направо ме втрещи. Мислех, че знае, че е редно човек първо да създаде семейство. Дадох си сметка колко е извратено и безценностно съзнанието на подрастващите. Не знам защо не съм му обяснявала тия неща и защо и в училище не им втълпяват малко нравственост. Та като гледам това "нещо", с неизяснен пол си давам сметка, че разтройството му по отношение на семейните ценности ще е най - малкия проблем. Как да му обясня кое е нормално. Как той да има упора като няма няма нравственост и стабилни християнски възгледи. Съхранили сме се 500 години гонени, клани като животни, мачкани от турския башибозук, а Европа и Америка за 50 години ще ни заличат от картата на света, без дори да ни докосват.... Браво!!!! Без нравственост няма нация, а нашите деца не стига , че са малко , а са и напълно препрограмирани за да се самоунищожат.
Кой определя редно и нередно? Казали ли сте и на сина си секс преди брака-сакън!
"Не знам защо не съм му обяснявала тия неща и защо и в училище не им втълпяват малко нравственост." И аз не знам защо комшията не ми е наточил ножовете. Сигурно щото не го чакам.
Децата ги възпитават родителите, госпожо. Дори и да попадне в грешна компания или да залитне по погрешни идеи, ролята но родителите е да посочат грешките и да ги научат кое е правилно и кое не е. Каквато ценностна система се изгради на малкия човек в детството, спрямо нея той се ръководи и решава като голям човек...
Ако това е Евро ВИЗИЯТА на Европа, май ще си пусна да гледам парада в Русия от 9-и май, те поне бяха ясни и категорични относно подобен род извращения...
Уха прочетох доста от коментарите и не останах разочарован. Още веднъж доказахте българското самосъзнание - все някой друг ни е виновен. В тоя случай гейовете. И великата Русия щяла да ни спаси, щото там имало закон срещу гейовете хаха Гейовете са ни виновни, че сме бедни и прости, и безскрупулни политици грабят държавата вече 25 години. Страшни сте!
На мен ми омръзна педерастията да бъде налагана като нещо нормално и ако поста ми бъде изтрит, то това ще бъде поредното доказателство, че анормалното изкуствено измество нормалното. Ами ако детето ми ме попита, Мамо тази леличка защо има брада? Какво да му отговоря?! Че това всъщност е мъж и обича да носи рокли и, че момчетата без притеснение ще ходят облечени в женски дрехи и обувки?! Евровизия не се спечели от Австрия, а от разврата, който опитват да ни налагат
децата знаят че то е нормално вече. слава бога
Ами ако искате детето ви да не е ограничено и глупаво, обяснявате, че има гейове, ако ли пък не-дръжте до под похлупака, и да не излиза много от село, че е опасно, може да разбере само за гейовете и да ги хареса
И един ден ако детето ви се окаже гей, какво, ще го убиете ли? Гей не се става, госпожо, чрез пропаганда никой не може да направи един хетеросексуален човек гей. Но какво да ги обяснявам тия неща на един ограничен човек.
искате или не ,това е бъдещето.като не ви харесва ,не казвате нищо и продължавате живота.
...днес в Донецк и Луганск има референдум, но си мисля, че Евровизия е истинския референдум за отношенията Русия-Украйна! Колко показателно - Русия не даде нито една точка на Украйна, но обратното се случи - Украинците дадоха 4 точки на Русия! И тъпите коментатори по западните канали се чудят, ама как така ще дават точки на Русия?! Горките, изглежда няма кой да им обясни, че в Украйна поне половината от населението е кръвно, емоционално и етно-културно свързано с Русия....Този конкурс отдавна не е песенен, а политически, така че ясно показва кой кого люби и мрази...а за коментар на "победителя" въобще не искам да си губя времето....
Чугунените малоумни тикви и компютърни онанисти -атакисти ,така и не разбраха ,че човека не е гей !Имат някакво състезание по простотия тия плужеци...
Същество-то няма да го коментирам, има близо 700 коментара за него. Гласът му/й беше много добър, но песента беше много безлична, с нищо не впечатлява, Кънтри песента също не беше нищо изключително. Предполагам, че е имало други песни, много по-хубави.
Аз съм гей! И в България като си идвам, спя и мъжете и с жените ви, кофти, а:))
И с какво точно се опита да ни засегнеш?? А, че не си гей, не си!!! Чист педеРасТ си! хахаха
Абе като си идваш в България не забравяй да видиш да не си си забравил някой западен к*р отзад, че тука това още изглежда странно и трябва да обяснявам на децата си , че си се насрал!
по северна европа вече любовта между роднини не е табу. много хора се подтискаха от това,света отива на пред,секса е шастие .не бъдете расисти.
Последно има или няма в Европа секс между роднини? Обединените джендъри във форума твърдят че няма.
Колкото и да се плюеше по Волен Сидеров,човека пак се оказа прав че в Западна Европа яко се толелират геиовете.Този даже и не е австриец,но какво се чудя там е пълно с какво ли не.