Коментари - Съпругата на Брус Уилис: Той обожава бащинството | life.dir.bg
назад

Съпругата на Брус Уилис: Той обожава бащинството

Актьорът е грижовен баща и иска да прекарва колкото е възможно повече време у дома с децата си.

Обратно в новината

Коментари - Съпругата на Брус Уилис: Той обожава бащинството | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мислиш, че един човек като остарее изведнъж става невъзпитан и прост ли?

Браво най - хубавото нещо е да станеш родител и да бъдеш пълноценен такъв. Но все си мисля , че за всяко нещо си има време , и не бива да се върви срещу природните закони , разбира се изключенията , както в случая са симпатични и събуждат умиление.

Къде ги има написани тия природни закони и в кой член или алинея се споменава, че 60 годишен мъж не може да прави деца?

нормално е на тази възраст един родител да бъде дядо , но...предвид че вече децата правят свои деца на по 40, 45 години.....дядовците заместват липсата на внуци със свои деца с по млади жени, а тези жени, които на 57 не могат по разбираеми причини да забременеят нормално и имат деца, забременяват инвитро и т.н и като тази жена днес от Бургас на 57 родила близнаци....светът се пообърка да, за Кончита Вурст няма да коментирам, че е извън темата

Предлагам да ти дадат нобелова награда за тая мисъл: дядовците заместват липсата на внуци със свои деца с по млади жени

Иванов Ти си малоумен. Брус ако иска и на 80 ще направи дъщеря.

Американците винаги наричат природата почтително-мадър нейчър. Майката природа. Та същата тая природа, която инъче американците обожават, е решила, когато си на 60 год. и ти се дондуркат бебета, то това трябва да са твойте внуци. Това се отнася и до бруса-той не е извънземен. А всяко отклонение от природните закони, знаете как се нарича.

ако майката природа беше рещила това, нямаше мъжете на 60 да могат да си имта деца и щеше на 60 да са в менопауза като жените, т.е. точно обратното - майката природа си има свойте причини и за това и дори на 70 мъжете все още могат да стрелят жизнени полови клетки и да си имат деца.

В природата две абсолютно еднакви неща няма. Така, че както има импотентни 40 годишни мъже със слаба сперма, така има и все още плодовити 60 годишни мъже. Вие да не би да му завиждате на Брус?

импотентен, стерилен, но едно е ясно, ако мъжете не пенетрират жените в точната дупка вида умира.

Дядо и внучка? -А, то били Брус Уилис и жена му!

Момичетата Евелин и Мейбъл ми харесват - като имена, много повече от Румър и Скаут ...

Тази Ема Хаминг е по младолика и значително по хубава от дъщеря му, именуваща себе си Румър(Слух). Брус си знае работата, дано е подписал здрав предбрачен, че тези пеперудки са като пирании, като се стигне до развод.

Само дето не тя се именува "слух", а родителите й така са я именували, без да я питат.

Така, така... то народът си го е казал - " Господ си знае работата и на женкарите дава женски..."

А който има момче и момиче е майстор :)

Да попитате Деми Мур дали е на същото мнение?

Ема Хеминг е същият тип женска красота като Деми Мур. Явно Брус Уилис не изневерява на вкуса си.

Това е нормално, мъжете обикновено си харесват един типаж жени, същото важи и за жените. Дори става несъзнателно, просто е въпрос на вкус и привличане.

Брус е готин пич и мъжкар. Не се съмнявам че е грижовен баща и семеен човек. Да са му живи и здрави дъщерите.

То на телевизора е лесно да си мъжкар. Или пък с 12 гадибордове край тебе. Този е един напудрен манекен.

schakarova@gmail.com

А ти май си ненапудрен!

Противен ми е. Абсолютно абнормално е бащата да е с 60 години по-дърт от детиту си.

Не съм съгласен с вас, историята познава мн. такива успешни случай. Общоприето, че по-възрастните бащи са чувствително по грижовни родители.

Общоприето, както казваш, е също така да се раждат деца м/у 25 и 35 години.