Коментари - ГОРЕЩО ЛЯТО в най-високия плажен бар на София | life.dir.bg
назад

ГОРЕЩО ЛЯТО в най-високия плажен бар на София

На 1 юни група "Акага" дава старт на безкрайни партита и спектакли под звездите.

Обратно в новината

Коментари - ГОРЕЩО ЛЯТО в най-високия плажен бар на София | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ето къде ще сме всяка вечер. Видях, че ще пеят Акага, супер!!

В сердика винаги правят супер неща... браво

звучи ми много интересно. Дано да има детски кът.

Супер, лятото започва подобаващо! Барът е идеален през летните горещи дни!

дано пак да има от хубавото фрапе, което правеха миналата година...Иначе АКАГА са супер

Там смееее, еврибади на магари :) Нямам търпение!

Ужасно е- много горещо, пепел до ослепяване и шумно до главоболие. Вместо да е оазис, е пустиня. На по депресиращо място не съм била.

наж - якото място в софя. миналата година бях там всеки ден. подухва ветрец, прохладно е и детето играесче на пясака. тази година са подготвили осте по - добра програма. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.