назад
ГОРЕЩО ЛЯТО в най-високия плажен бар на София
На 1 юни група "Акага" дава старт на безкрайни партита и спектакли под звездите.
Обратно в новинатаКоментари - ГОРЕЩО ЛЯТО в най-високия плажен бар на София | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
дано пак да има от хубавото фрапе, което правеха миналата година...Иначе АКАГА са супер
Ужасно е- много горещо, пепел до ослепяване и шумно до главоболие. Вместо да е оазис, е пустиня. На по депресиращо място не съм била.