Амбициозните жени привличат най-много мъжете
Известно е, че властта е един от най-силните афродизиаци, но ново проучване разкри, че амбициозните и успели жени са като магнит за мъжете, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Амбициозните жени привличат най-много мъжете | Лайф.dir.bg
Коментари
Да, така е, в нормалните държави. В Бълхария повечето мъже се страхуват от амбициозните жени, защото в повечето случаи мъжете са мухльовци и доста по-необразовани и смотани от жените.... страх ги е да си хванат по-умна от тях, защото ще ги води за носа... за това си избират доста по-смотани на интелектуално ниво от тях....
Аз пък не предпочитам такива жени, даже ги отбягвам. Такова чудо на главата ми не трябва. В един момент имам чувството, че ще им бъда скучен или ще намерят някакъв кусур. Мерси, предпочитам земни хора. Това с амбициите доста хора го разбират грешно и натоварват и другата страна с изисквания!
Ако мъжа има кинти, шанса да забърше красива жена скачат. Изненадан съм, че още не са похарчили стотици хиляди за такова изследване.
много ги привличат...и почти никой не иска да бъде с тях...:-)))
Е, не всички искат, вярно е. Трябва да има ниво един мъж, за да му стиска да бъде до жена с изисквания към себе си и живота. Няма как някой смотльо да иска, защото няма какво да предложи.
То и жените обичат мъжете , които показват страстта си към работата, имат положителна енергия и са решителни в постигането на целите си. И са смели и решителни! Повтарям: Решителни! Айде със здраве!
По наш`те ширини колкото по-глупав, толкова по-амбициозен...Това и за двата пола се отнася...
На мен най-много ми харесват балансираните хора - разумни и умерени, намиращи златната среда между амбиция за постигане на успех и това да са готини хора.
Няма нищо по-хубаво от жени, които знаят какво искат и го постигат. Това не означава студени жени. Мрънкащите и увесени на мъжете си жени, рано или късно ги достига тежка депресия ...
Е, то какво да иска една амбициозна жена - някакъв пост, който й е фикс идея и драпа със зъби и нокти за него, без никакви задръжки, на всяка цена. Гнусни са такива. Позитивна и усмихната не е същото като амбициозна. Силно амбициозните хора са неприятни, според мен, независимо от пола им.
Това не е вярно, това е ограничена представа, че амбицията се отнася само за пост. Амбициозна жена за мен е и тая, която се стреми да се развива, която иска да усвоява нови неща, която поддържа ниво на четене, на осведоменост - т. е. държи да развива личността си. Една личност може да постига все по-добри и добри нива и в рамките на конкретна работа - не непременно катерейки се по йерархията. Аз разпознавам развиващата се жена от застоялата и се привличам от първата и отблъсквам от втората!