назад
Пловдивчанка се оплака в общината от агресивна котка
Пловдивчанка подаде жалба в община Пловдив срещу агресивна котка, която я нападнала два пъти за една седмица.
Обратно в новинатаКоментари - Пловдивчанка се оплака в общината от агресивна котка | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018