Натали Портман: Никой не ме искаше след ”Междузвездни войни”
Натали Портман мисли, че участието й във филмите от "Междузвездни войни" е навредило на кариерата й, защото след това никой режисьор не искал да работи с нея.
Обратно в новинатаКоментари - Натали Портман: Никой не ме искаше след ”Междузвездни войни” | Лайф.dir.bg
Коментари
Тотално бездарно представяне в Междузвездни войни. После се научи да играе. Тогава беше просто една посредствена треторазрядна кукла
Да! Страхотна актриса, красива е, умна и интелигентна, с диплома от Харвард, говори няколко езика, не се забърква в скандали. Съвършенство.
Заглавието е тенденциозно подвеждащо. Момичето не е казало, че "Междузвездни войни" са виновни за липсата й на ангажименти след филма, а че се е получило парадоксално как въпреки успеха на поредицата тя е станала по-малко търсена. Това явление, между другото, е сполетявало и актьорите от други големи филми.
Пича/дамата говори за Star Wars. Фен съм на сагата, но смятам, че Наталито си декламира ролята като ученичка в 3-ти клас. Първите три филма (4, 5 и 6-ти епизод) бяха по-силни като актьорско присъствие...
Беше добра единствено в "Леон". Не всички деца актьори остават добри и като възрастни. Изключение е може би само Леонардо ди Каприо, но той си беше тинейджър. А "Черният лебед" беше рядко бездарен и кух филм, за какво взе "Оскар", не знам.
Мила Ани, не си рпави труд да отваряш очите на простият човечец. Те търсят генериране на коментари, а пък потребителите по какво да плюят. Радвам се, че поне 1 разбрал думите на Натали.
То така стана и с Кари Фишер от първите три филма на "Междузвездни войни". След като изигра принцеса Леа, после нищо освен яко дрога и пиене. Има 2-3 епизодични роли в слаби филми и това е. С Марк Хамил (Люк) също така се случи. С най-добра кариера излезе само Харисън Форд. Славата понася само на силните личности, слабите ги съсипва. Но Портман не следва да се оплаква, при нея не се случи точно така, макар че по-добро от ролята си в "Леон" едвали ще направи.
но във междузвездните е близо до прост декламатор. дали е режисьор, или тя си е смотана...
И надменна, та чак горчи... след "Черен лебед" гръмна скандал, защото балерината, която и е дублъорка се оплака как Портман казала, че научила балетното изкуство за 6 месеца. Удобно забравила изобщо да спомене, че всъщност е използвана професионална балерина за тези сцени, вместо да каже, че оценява труда и лишенията на този вид изкуство.
Проблемът не е във филма, а в актрисата. Тя изобщо не може да играе. Доказателство - "Черният лебед".
Абсолютно точно! Не всички деца стават като големи добри артиисти. Натали Портмън, Ск.Йохансън, Ласкин-Васко де Гама. :)) Същото важи и за Скарлет Йохансън. В повелителят на конете беше ок, след това едно нищо.
Не корени , а 100% еврейка! Точно затова е лансирана от холивудските продуценти, повечето от които са евреи!!!
Ти там ли беше, та така си сигурна какво точно било казало "момичето"? В новината пише точно това, което твърдиш, че не е така! А именно, че участието и във филма МВ е причина (според нея) да не я ангажират в други филми. Така че недей да се пишеш на много умна, както и оня, дето коментира след тебе!!!
Ми... технологиите бяха такива... ;) После се поразвиха (технологиите, де) някак си и актьорите легнаха върху тях, вместо да актьорстват...
За Марк Хамил - мисля, че има няколко театрални роли... Няма да ровичкам кака Гугъл. За Кари (Кери?!?!?) - нищо не знам. И за нея няма да ровя. Ама си бяха сладури. Х. Форд - без коментар.
Ти вероятно си най-добрата актриса , но просто не те забелязват , а? Все разбирачи се навъдихте , бре !