назад
Натали Портман: Никой не ме искаше след ”Междузвездни войни”
Натали Портман мисли, че участието й във филмите от "Междузвездни войни" е навредило на кариерата й, защото след това никой режисьор не искал да работи с нея.
Обратно в новинатаКоментари - Натали Портман: Никой не ме искаше след ”Междузвездни войни” | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018