Натали Портман: Никой не ме искаше след ”Междузвездни войни”
Натали Портман мисли, че участието й във филмите от "Междузвездни войни" е навредило на кариерата й, защото след това никой режисьор не искал да работи с нея.
Обратно в новинатаКоментари - Натали Портман: Никой не ме искаше след ”Междузвездни войни” | Лайф.dir.bg
Коментари
Страхотна е Натали
Проблемът не е във филма, а в актрисата. Тя изобщо не може да играе. Доказателство - "Черният лебед".
Наталия Портнова (Шивачева) май също е с корени от руското еврейство.
То така стана и с Кари Фишер от първите три филма на "Междузвездни войни". След като изигра принцеса Леа, после нищо освен яко дрога и пиене. Има 2-3 епизодични роли в слаби филми и това е. С Марк Хамил (Люк) също така се случи. С най-добра кариера излезе само Харисън Форд. Славата понася само на силните личности, слабите ги съсипва. Но Портман не следва да се оплаква, при нея не се случи точно така, макар че по-добро от ролята си в "Леон" едвали ще направи.
Беше добра единствено в "Леон". Не всички деца актьори остават добри и като възрастни. Изключение е може би само Леонардо ди Каприо, но той си беше тинейджър. А "Черният лебед" беше рядко бездарен и кух филм, за какво взе "Оскар", не знам.
Заглавието е тенденциозно подвеждащо. Момичето не е казало, че "Междузвездни войни" са виновни за липсата й на ангажименти след филма, а че се е получило парадоксално как въпреки успеха на поредицата тя е станала по-малко търсена. Това явление, между другото, е сполетявало и актьорите от други големи филми.
Мила Ани, не си рпави труд да отваряш очите на простият човечец. Те търсят генериране на коментари, а пък потребителите по какво да плюят. Радвам се, че поне 1 разбрал думите на Натали.
Ти там ли беше, та така си сигурна какво точно било казало "момичето"? В новината пише точно това, което твърдиш, че не е така! А именно, че участието и във филма МВ е причина (според нея) да не я ангажират в други филми. Така че недей да се пишеш на много умна, както и оня, дето коментира след тебе!!!
Тотално бездарно представяне в Междузвездни войни. После се научи да играе. Тогава беше просто една посредствена треторазрядна кукла
Явно не си гледал "Леон"!!!