Натали Портман: Никой не ме искаше след ”Междузвездни войни”
Натали Портман мисли, че участието й във филмите от "Междузвездни войни" е навредило на кариерата й, защото след това никой режисьор не искал да работи с нея.
"Всички мислеха, че съм ужасна актриса... Играх във филмите с най-големи приходи на десетилетието, а никой режисьор не искаше да работи с мен" - спомня си Натали.
Вижте снимки на Натали >>
Режисьорът Майк Никълс, който работи с нея по театралната постановка "Чайка", се опитал да й помогне, като я препоръчал на колеги. Накрая братя Уашовски я ангажират във "V като Вендета" през 2006 г.
Натали Портман спечели "Оскар" през 2011 г. за изпълнението си в "Черен лебед".