14-годишната дъщеря на Жени Живкова дефилира на нейно ревю
Модна къща Жени Стил с дизайнер Евгения Живкова представи своята нова колекция "Екстравагантна зима". Според дизайнерката в облеклата за есен зима 2009/2010 жените ще излъчват увереност и ще са секси, без да парадират с това. Дрехите на Жени стил са насочени към жените, които държат на своята фигура и съумяват да съхранят момичешкото в себе си.
Обратно в новинатаКоментари - 14-годишната дъщеря на Жени Живкова дефилира на нейно ревю | Лайф.dir.bg
Коментари
махнете от името на Райна Кабаиванска - тази пача фолкпевицата-как не ви е срам - какво общо има оперната певица , че на нейното име да се появява тая!!!!
izliza snimka na Kocevata Raina, vmesto na Kabaivanska??? Nekakav monopol varhu imeto li ima?
БРАВО ЖЕНИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗВАШ,ЧЕ С ТАЛАНТА СИ-ЗАЩОТО ТИ УМЕЕШ ДА ПРАВИШ МОДА СИ 1 В БРАНША.ЖЕЛАЯ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ОЩЕ ПО ГОЛЕМИ УСПЕХИ НА МОДНИЯ ПОДИУМ У НАС И НАЙ ВЕЧЕ В ЧУЖБИНА-ЗА ДА ДОКАЖЕШ ,ЧЕ БЪЛГАРИЯ ИМА ТАЛАНТЛИВИ ДЗИЗАЙНЕРИ,И ИМА ВИСША МОДА.УСПЕХ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ.
Добре, че Евгения Живкова е внучка на бай Тошо, та сега шие на кой ли не. Съдии,олимпийци, ученици - всичко минава през нейната фирма. После някой като се изцепи, че само кадърните и умните забогатявали у нас. Жени Живкова и разните деца на БКП функционери са пример за това че дори и най некадърните стават милионери ако имат съответните роднини. Самите съдии са се оплакали от неудобството на наложените им облекла ама нали Живкова е внучка на тато и е най- кадърната както и най - умни са генийчетата в горнобанското училище на които тя шие нискокачествените си униформи.
абе много й е хубаво ревюто, ама защо такива грозни и второкачествени тоги уши на магистратите
Таа висша съветска мода съвсе ми угаси мераците. Па и щерката още один студен душ. Впрочем какво да очаквам от увредена генетично глава.
Тарторката на мафията занимаваща се с износ на млада, дори детска свежа плът - Ж.Калканджиева, дали е предлагала и дъщеря си на перверзни типаве в Европа? Защо спят ДАНС, Прокуратура и пострадали родители
Все отбор боклуци!!! Предполагам другарката Дърева и била най-стилна от всички!!!!!!!!!
тези демодирани парцали ги шият две бабички едната е маика на двама фалирали мушеници-брат и сестра. това са собственици на фалиралата фирма корона мпв която имаше магазим на дондуков. живкова работи сьс сивия сектор плаща им за маделите които шият и измислят бабите. не и вярваите че са неини парцалките видял сьм кьде се шият и от кого. никой обаче не и дьржи сметка за нищо.
Тук става въпрос за Райна Кабаиванска.Не за фолкпевицата Райна.Нещо добре ли?!Не изпадай в истерии,моля те!
Oswen zawist Bulgaria mai ne moje da rajda drugo. Ima li njakoi uspeh w nezawisimo koja sfera, to estestweno wsi4ki nekadurnizi, zawistnizi, nedopraweni pishlemeta, nedoebani pikli se hwashtat zadrujno za raze i zapo4wat da durpat wuprosnija/wuprosnat preuspjal/a w kazana s lainata. E ZATOWA NIKOI NE NI ISKA W EWROPA: OSWEN MRUSNO DA PRAWIM I DA SE IZLAGAME S PROSTOTII NA NEOBRAZOWANI INDIWIDI, ZA DRUGO NE NI BIWA, NIKOGA NE NI E BIWALO I NJAMA DA NI BIWA!!!
Абе, стига сте плюли бе, раздела сте сбъркали, тва е лайфстайл рубриката не политиката. Пък и за тия дето не са чули кака ви Жени отдавна излезе от играта, сега нека си шие рокличките за всеки има място под слънцето и Слава Богу.
Малеййййй, т'ва малкото прилича на дядо си Тошо, само че с малко повече косми по главата :):):):):):)
Дядо й на Жени - бай Тошо също диктуваше модата - ватенки, панталони и костюми сталински тип или най-много ранен Брежнев. Шапки - каскет или бомбе, според мястото в йерархията. За учениците униформи с връзки. За политически неудобните - стилно, добре изразено райе...
Един дизайнер трябва да има въображение - колко въображение се иска да си кръстиш модната къща Жени Стил??! Отговорът е: никакво. Едно време имаше един бръснар, дето си беше кръстил бръснарницата Красьо Стил :) И беше бая стилен тоз човек, като за бръснар обаче. Абе, тая държава е пълен кич бе... Тази дизайнерка, ако я видите, без да я знаете коя е, ще ви мине ли през ума, че се занимава с мода? Ако ми каже, че дядо и е бръснар, примерно, обаче бих и повярвал... Няма значение бръснар, свинар, комунист, до манталитет опира работата.
Abe vie slepi li ste, kakva visha moda vidiahte v tezi parcalki, vse edno v modna kashta lada vlizame. Ya ne se izlagaite, tova kolekcia li e izobshto. A kato kapak i groznata dashteria se placira, na 14 godini, i veche sa ya slojili na marketa. Ne znam koi gi shie, no niama razmah v modelite, mnogo sa skuchni i tapi, taka che naistina i v Russia niama da se kotirat, a kamo li v USA. NA DOBAR CHAS GROZOTII!!
Abe vie slepi li ste, kakva visha moda vidiahte v tezi parcalki, vse edno v modna kashta lada vlizame. Ya ne se izlagaite, tova kolekcia li e izobshto. A kato kapak i groznata dashteria se placira, na 14 godini, i veche sa ya slojili na marketa. Ne znam koi gi shie, no niama razmah v modelite, mnogo sa skuchni i tapi, taka che naistina i v Russia niama da se kotirat, a kamo li v USA. NA DOBAR CHAS GROZOTII!!
стига злоба бе Жени е много талантлива и от сърце й желаем успех Жени не им обръщай внимание ДЕРЗАЙ злобата няма почивен ден а тези които те плюват са без духовни същества
бях там харесаха ми всичките модели,почти всичките модели могат да се носят и за всекидневието.не са натруфени
Тая жени колкото е моделиер, толкова и модел, от видеото се разбира. Или си мисли, че без да учиш можеш всичко, та ходи като пиян козел по подиума - отблъскващо и арогантно. Но за нуждите на ''подбраната ''публика сигурно е повече от достатъчна. :)))))))
ОООФФФФ!!!! АЗ ЛИЧНО ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ОТКРИВАНЕТО НА МОДНАТА КЪЩА НА ЖЕНИ ЖИВКОВА НЕ СЪМ СИ КУПИЛА НИТО ЕДИН НЕИН МОДЕЛ! ЕДИН НЕ МИ Е ХАРЕСАЛ Д ОСЕГА! А АКО МОДЕЛИТЕ НЕ СА НЕЙНИ, А КУПЕНИ, ТО ТОГАВА ТЯ ПЪРВО НЯМА ВКУС И ВТОРО СИ Е ДАЛА ПАРИТЕ НАПРАЗНО!
Браво Жени ,всички ти завиждат на таланта затова е тази злоба,продължавай все така уверено,а Андреа е прекрасна.
Евгения Живкова и мода? Смях в залата. По-добре да я сложат като експонат в музея на комунизма и тоталитаризма!
Може би сме гледали различни репортажи... В този, който аз видях нямаше капчица креативност - скован силует с претенция за елегантност, тъмни лъскави дрешки, принуденост. Какъв талант, каква висша мода?
скучна и безлична колекция като двете :нацупена и ледена дъщеря и майка лишена от емоциии. противни и с минало и с настояще.
Толкова ли злоба има в нашия народ. Защо не погледнем по оптимистично и реално. Нима мутрите и самозванкоците политици който станаха милионери са по-заслужили или по-кадърни. Едва ли. Навярно ние си заслужаваме всичко това което се случва. Но какво да се прави какъвто народа ,такива и управляващите. А това че Жени е внучка но Т.Живков,няма нищо лошо.Тя работи и се доказва и то добре. Не я знам,не я познавам. Всички отрекохме и Л.Живкова,пък сега виждаме че сме сгрешили,защото тя направи много. А сега какво става, пълна разруха за държавата и пълни джобове за честнитепрестъпн Какво ли още ни чака...............
Каквито и глупости да пишете моделите бяха страхотни,парцалките са на световно известните моделиери,но направени от супер скъпи платове.Като чета писаното тук си мисля дали бихте облекли некрасивите и ултра изгъзени тоалети на италианските и френски дизайнери.Не е важно кой е присъствал на ревюто,а какво е показано,браво Жени
Кк.акъв е този Олимпи Кътев? Не е ли тъпия и грозен бивш областен управител на Софийска област?