Коментари - Така изглежда Шер на 65! | Лайф.dir.bg
Коментари
Страхотна е във всяко отношение. Да е жива и здрава. Дай боже всекиму такъв талант, визия, късмет и разбирасе желание за много труд.
Молете се на нейните години да сте още живи и да мърдате, нищо че ще бъдете български заядлив и проклет караконджул с бастун.
И се сещам за един филм по книгата "Раят може да почака" този ранен следобед по "Диема" - там чух репликата "Още една пластична операция, и ще пръцка през носа!" Но какво сме се вторачили в Шер - тук си имаме поне 550 шер-ки...
Можеше да й се възхищавате, ако това беше естествена красота. Със скалпел и фотошоп аз ще изглеждам така не на 65, а на 105 години!!Бъдете реалисти, а не слабоумни овце!
Ти и на 25 да си пак ще изглеждаш като урунгел, защото си завистлива! То бива комплексарщина, ама ...
Баба Шер, искам да я видя сутринта, след като излезне от банята, но преди да си сложи грима и преди да си пристегне формите. Тогава ще кажа колко е красива и дали въобще може да се нарече такава.А журналистите нека имат уважение към възрастта й и да не дават повод за подигравки по неин адрес, публикувайки снимките й
Дали е фотошоп или операции ,но баба Лили ,е като баба Яга до Шер.Какво сравняваме,коса,стойка,тяло,присъствие.Баба Лили си е никой от млада.Както се казваше в един виц от времето когато Лили беше млада,да я слушаш,но да не я гледаш.
Чудесно изглежда, днес и аз има РД и дано изглеждам по същия начин на тези години (ако ги доживея) . Наздравеее
абе нейна си работа, иначе никоя няма да запази своята добра форма за дълго време както беше София Лорен. И то по естествен начин.
Шер е харизматична личност. Това как изглежда е само допълнение към харизмата и , независимо по какъв начин е постигнато. Тя има излъчване, вътрешен чар,талант. Един много хубав кавър изпълнен на български е песента,,Малък принц,,- К.Казански.