Лейди Гага обмисля да се подложи на пластична операция
Поп-изпълнителката Лейди Гага никога не се е подлагала на пластична хирургия, но възнамерява да го направи вбъдеще.
Обратно в новинатаКоментари - Лейди Гага обмисля да се подложи на пластична операция | Лайф.dir.bg
Коментари
Не,не,не... толкова е красива,талантлива,умна,интелигентна .....съвършенна....чудо и как сама с таланта си успя !Хахахахах поредната подигравка над човечеството!!!
аз пък не смятам, че трябва да се оперира сега. след като роди, може би да, но тя стана символ по целия свят на това да се обичаш такъв, какъвто си. не бива да изневерява на принципите си. да, с няколко операции ще стане мацка, но такива много...а тя има вече цяла империя зад себе си за нула време; просто-хубавите-лица не го могат това =)
Има приятен за слушане глас,но много е грозна горката.Мисля,че и три пластични операций няма да са достатъчни.Тя по рождение си е грозничка.
Да си прави платични операции и да се обезбразрази още повече иначе има талант и това е безспорно (за мен).
Пред "Баня-баши" - хем работа ще й свършат, хем без пари ще й излезе. После и сама няма да се познае, ха-ха.