Екипът на кино продукцията, представи финалната лента – „Здрач: Зазоряване – част 2″ по цял свят, а Кристен Стюарт блесна с интересна визия по време на премиерата на филма, състояла се на различни горещи точки, пише emodno.com.

Актрисата заложи на авангарден стайлинг за премиерата в Токио, състояла се в края на месец октомври. Тя избра къс гащеризон в кариран графичен десен от пролетната колекция на Louis Vuitton. Боти на Brian Atwood завършваха аутфита.

За премиерата в Лос Анджелис, Стюарт се довери на дизайнерски разкош от есенната колекция на Zuhair Murad. Звездата излъчваше женственост и чувственост с разкошна ефирна рокля в телесен нюанс.

В Лондон младата актриса разпръсна стил и сексапил. Тя се появи на представянето на „Здрач: Зазоряване – част 2″ с черен гащеризон от фина дантела и бляскава материя. Творението отново е дело на Zuhair Murad, но от котюр линията за есента.

В Мадрид Кристен заложи на две визии – момичешка и елегантна. Тя се открои с ултра свеж модел в неоново жълто на Christian Dior, допълнен от страхотни обувки с черно-бял принт на Barbara Bui. За пресконференцията звездата блесна с елегантна графична рокля от пролетната колекция за 2013 на Julien Macdonald. За акцент актрисата постави масивно колие.

За прeмиерата в Берлин
Кристен се спря на разкошна златиста рокля с дълбока цепка от есенната колекция на Elie Saab. Шикозни черни боти с каишки на Christian Louboutin допълваха излъчването й.

Вижте визиите на Кристен >>