За втори път Бойко Борисов получи приза ”Мъж на годината”
Традиционната сабя на Клуб М взе за втори път, вече като кмет на София, Бойко Борисов. Преди това той я “откупи” от издателя на списанието Христо Пеев, както е според обичая, когато се подарява хладно оръжие между мъже.