Коментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | life.dir.bg
назад

Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница

Калканджиева бе категорична пред Карбовски, че съпругът й Тачо не живее с манекенката Зорница и съобщи, че в момента той е в Испания.

Обратно в новината

Коментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ах, каква трагедия! От две патки коя е по-умната :))

Новият хит на Ъпсурд: "По-умна съм"

Ха дано, ама надали ...

Няма спор,че Жени е готина и за годините си изглежда супер. Но това да занимават цяла България кой с кого и къде е повече от глупаво.

Нееееееее този текст ще бъде за Хиподил.

Точно така - Жени все още е най-хубавата ни миска. Винаги съм го казвала. Има нещо много особено в нея.

По-умна си ама си и по-дърта. Понеже си умна разбираш какво искам да кажа.

Че Жени е по-хубава и умна спор няма, но чуждото си е чуждо. Търсил е малко тръпка и емоция човека, как да го виниш. С един и същи партньор години наред направо не е здравословно. Пък и нали знаете и най-хубавата жена вече е писнала на някой мъж, така че спорът е безсмислен. Каквито и да сте хубавици, ако ще тела на топ модели да вадите пак писвате на мъжете си, а по-младо и засукано винаги ще има.

Да, има нещо много особено....6 промила постоянно!

На тая Зорница не мога да й запомня физиономията - толкова е обикновена ,като много други хубавици.

Каква поредна драма, уважаеми зрители...

то и без това на днешните "мъже" умни жени не им трябват :)) простакеси, че да си мълчат и да навеждат главата :) комплексарщината е взела връх и една умна жена, която не би си премълчавала просто не е , как да го кажа .. "удобна"

По умна незнам, но по - нагла, дърта к..... опреледено си !!

това важи и за двата пола

дедо, кютай си в ъгъла

дъртапутра!

Мда, нали един титан на мисълта го беше написал някъде - мъжете търсят глупави, повърхностни и финансово зависими женички, които да търпят изцепките на Ганьо Балкански.

За красота - ОК, но след като допусна по-тъпа да и отмъкне посредствения, грозен мъж /без значение, че е по-млад/, едва ли е толкова умна. А наистина, ако се има за толкова умна, щеше ли да прави такива изявления и да предизвика гадните коментари.

А според мен, ако беше умна, нямаше да има толкова тъп и посредствен мъж

Харесвам Жени. Но бих и казала да се държи наистина умно и ако наистина иска и да си запази семейството да не счита, че само мъжът и трябва да се промени, но и тя да направи стъпки към това и малко да смени тона. Ако трябва и психолог да я посъветва.

Когато искаш да ИЗНЕВЕРЯВАШ,първо се развеждаш . Иначе си просто поредния мъж-боклук. Това е истината. Този Дачо е доста незрял и не може така да си позволява да се отнася публично с майката на детето му.

Мъжете винаги изневеряват с по - грозни и по - глупави, когато има умни и красиви жени. Не могат да удържат на темпото ли, не знам...?!

И Николета не са споменавали...

аз я харесваХ...но напоследък (особено след Къртицата) доста е изглупяла честно казано. Това изказване и е супер излишно и плоско, тя ако беше наистина по-умна нямаше да си позволи да коментира и то по този начин. Май трябва да слезе малко на земята и да се осъзнае

Да, ама за целта трябва да имаш нещо повече от "орален секс" в главата...

Подкрепям Ви напълно! Аз също смятам, че честността и доверието са в основата на една връзка. Но представете си, ако всеки, който иска да изневери се разведе, то тогава бракове изобщо няма да се сключват, т.к. моногамните са многоо малко.

Тачо!

Жени като се е омъжила за такъв мъж- посредствен, а и по-млад от нея е трябвало да очаква такава развръзка. А и алкохола да понамали малко... иначе е много очарователна и умна.

А Деян Донков и Радина защо пропускате. Толкова беше ми мило, когато четях как добре си прекарват времето и се разбират помежду си.Така се вживявах, щото чувствах, като че ли духом сме винаги заедно. Нещо като шведска тройка, но без консумация. А вие какво мислите? Да не би пък да се увличам прекалено много?

kokobrais

Обърка рейса чедо, не Дачо ми Тачо. Макар че разликата не е голяма и в двата случая става въпрос за цигански работи! Ама квато Софка такава и Жении двете са много умни!

kokobrais

И Тоца Крокодилова- Конкурса...някоя сватба няма ли с руснака?

Много сте интересни- не мислите ли ,че в случая трябва да подкрепим една майка,която трябва да се разправя с лъжлив изневерител ??Хайде малко повече солидарност покажете.

Да. Дачо е любовникът на Софка, на когото тя беше мащеха и стана майка на брат му.

Не харесвам Калканджиева. Има нещо змийско и студено в излъчването и. Но и съчувствам като жена и майка.

Свестните мъже са кът, но все пак съществуват...

А после казват, че бай Ху. нямал елементарно възпитание

В случая за "умна" и дума не може да става. Въпросът е коя е по-долна и по-тъпа. А най-вече докога тази боа и оня крокодил ще бъдат натрапвани в публичното пространство от още по-долни и гадни душички подвизаващи се като журналя.

Боже, какво самочувствие има в тази тъпа овца! Била със сигурност по-умна - хахахахах - никой умен човек не може да каже подобна глупост!

Мсля,че Калканджиева наистина е умна жена. Освен това е убийствено красива!

Да изпратим по един SMS ли?

Че за какво да сключваш брак, ако искаш да изневеряваш? За да натриеш носа на половинката или за силни усещания някакви?

Може да го прави нарочно - начин да си вървежен в публичното пространство, да те говорят, да не те забравят. Надали вече й пука толкова за младежа.

Аз се надявах да е станала мисис САЩ ...

Де се е чуло и видяло манекенка да се жени по любов, чуваш ли се?!!

Важи и за двата пола. Умните и свестни жени и мъже вече са кът. Цяло чудо, щастие и късмет е да ги срещнеш.

По принцип бих подкрепила жената, но като видях в Къртицата колко пие и крещи Жени си мисля, че Тачо може и прав да е.

ти ако беше пo умна нямаше да се ожениш за по млад мъж първо второ безработен и без професия и трето ти да го издаржаш така че прецени ти кои е по умен

Така е, но колко от днешните семейства не си изневеряват. Ако всички тръгнат и да се развеждат, къде ще му излезе краят? А и за голяма част от семейните изневярата е нещо нормално и не е болка за умиране...

тези са тотално изтрещели чрез медиите да си развяат чаршафите

естествено, че си по-умно и по-хубава жени! явно някои жени просто много искат да имат това, което ти имаш. хе че ташо е кои знае какво.