Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница
Калканджиева бе категорична пред Карбовски, че съпругът й Тачо не живее с манекенката Зорница и съобщи, че в момента той е в Испания.
Обратно в новинатаКоментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | Лайф.dir.bg
Коментари
Няма спор,че Жени е готина и за годините си изглежда супер. Но това да занимават цяла България кой с кого и къде е повече от глупаво.
Точно така - Жени все още е най-хубавата ни миска. Винаги съм го казвала. Има нещо много особено в нея.
Че Жени е по-хубава и умна спор няма, но чуждото си е чуждо. Търсил е малко тръпка и емоция човека, как да го виниш. С един и същи партньор години наред направо не е здравословно. Пък и нали знаете и най-хубавата жена вече е писнала на някой мъж, така че спорът е безсмислен. Каквито и да сте хубавици, ако ще тела на топ модели да вадите пак писвате на мъжете си, а по-младо и засукано винаги ще има.
На тая Зорница не мога да й запомня физиономията - толкова е обикновена ,като много други хубавици.
то и без това на днешните "мъже" умни жени не им трябват :)) простакеси, че да си мълчат и да навеждат главата :) комплексарщината е взела връх и една умна жена, която не би си премълчавала просто не е , как да го кажа .. "удобна"
Мда, нали един титан на мисълта го беше написал някъде - мъжете търсят глупави, повърхностни и финансово зависими женички, които да търпят изцепките на Ганьо Балкански.
За красота - ОК, но след като допусна по-тъпа да и отмъкне посредствения, грозен мъж /без значение, че е по-млад/, едва ли е толкова умна. А наистина, ако се има за толкова умна, щеше ли да прави такива изявления и да предизвика гадните коментари.
Харесвам Жени. Но бих и казала да се държи наистина умно и ако наистина иска и да си запази семейството да не счита, че само мъжът и трябва да се промени, но и тя да направи стъпки към това и малко да смени тона. Ако трябва и психолог да я посъветва.
Когато искаш да ИЗНЕВЕРЯВАШ,първо се развеждаш . Иначе си просто поредния мъж-боклук. Това е истината. Този Дачо е доста незрял и не може така да си позволява да се отнася публично с майката на детето му.
Мъжете винаги изневеряват с по - грозни и по - глупави, когато има умни и красиви жени. Не могат да удържат на темпото ли, не знам...?!
аз я харесваХ...но напоследък (особено след Къртицата) доста е изглупяла честно казано. Това изказване и е супер излишно и плоско, тя ако беше наистина по-умна нямаше да си позволи да коментира и то по този начин. Май трябва да слезе малко на земята и да се осъзнае
Подкрепям Ви напълно! Аз също смятам, че честността и доверието са в основата на една връзка. Но представете си, ако всеки, който иска да изневери се разведе, то тогава бракове изобщо няма да се сключват, т.к. моногамните са многоо малко.
Жени като се е омъжила за такъв мъж- посредствен, а и по-млад от нея е трябвало да очаква такава развръзка. А и алкохола да понамали малко... иначе е много очарователна и умна.
А Деян Донков и Радина защо пропускате. Толкова беше ми мило, когато четях как добре си прекарват времето и се разбират помежду си.Така се вживявах, щото чувствах, като че ли духом сме винаги заедно. Нещо като шведска тройка, но без консумация. А вие какво мислите? Да не би пък да се увличам прекалено много?
Обърка рейса чедо, не Дачо ми Тачо. Макар че разликата не е голяма и в двата случая става въпрос за цигански работи! Ама квато Софка такава и Жении двете са много умни!
Много сте интересни- не мислите ли ,че в случая трябва да подкрепим една майка,която трябва да се разправя с лъжлив изневерител ??Хайде малко повече солидарност покажете.
Не харесвам Калканджиева. Има нещо змийско и студено в излъчването и. Но и съчувствам като жена и майка.
В случая за "умна" и дума не може да става. Въпросът е коя е по-долна и по-тъпа. А най-вече докога тази боа и оня крокодил ще бъдат натрапвани в публичното пространство от още по-долни и гадни душички подвизаващи се като журналя.
Боже, какво самочувствие има в тази тъпа овца! Била със сигурност по-умна - хахахахах - никой умен човек не може да каже подобна глупост!
Че за какво да сключваш брак, ако искаш да изневеряваш? За да натриеш носа на половинката или за силни усещания някакви?
Може да го прави нарочно - начин да си вървежен в публичното пространство, да те говорят, да не те забравят. Надали вече й пука толкова за младежа.
Важи и за двата пола. Умните и свестни жени и мъже вече са кът. Цяло чудо, щастие и късмет е да ги срещнеш.
По принцип бих подкрепила жената, но като видях в Къртицата колко пие и крещи Жени си мисля, че Тачо може и прав да е.
ти ако беше пo умна нямаше да се ожениш за по млад мъж първо второ безработен и без професия и трето ти да го издаржаш така че прецени ти кои е по умен
Така е, но колко от днешните семейства не си изневеряват. Ако всички тръгнат и да се развеждат, къде ще му излезе краят? А и за голяма част от семейните изневярата е нещо нормално и не е болка за умиране...