Коментари - Кание Уест и Ким Кардашиян се сгодиха на стадион | life.dir.bg
назад

Кание Уест и Ким Кардашиян се сгодиха на стадион

Точно на 33-ия рожден ден на Ким Кардашиян приятелят й Кание Уест (36) й предложил брак.

Обратно в новината

Коментари - Кание Уест и Ким Кардашиян се сгодиха на стадион | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много ясно,че ще иска голяма сватба.Не съществува чернокож с пари да иска скромна сватба.Нали трябва да се показва.

Много си е готин даже. Кой знае твоята "белилка" к'ъв шкембак е.

Kalin

Далтонистка е момичето, все бърка цветовете хем това и трето бъркане на черно с бяло;-)Е има време може и да се научи някой ден.

Разхищение на средства, съвсем изперкаха хората в Америка: може би защото е напълно безнаказано да харчат пари, които не притежават. А през това време външният дълг нараства...

Ей, цензорите ! Що не си дадете адресите и покажете физиономиите ? Какво сте учили , колко сте годишни и др.такива подробности , за да ни убедите , че сте прави. Иначе , от зелени тикви акъл не ща !

Сега батко Тъмен ще такова законно ;-)

какво ни занимавате с цигански нрави

А имаш нужда, от акъл имам предвид. Хората си вършат работата, като не оставят всякакви помии, никому ненужни и самоцелни, "плеснати" само за да обиждат и да простеят. Ако все пак някой толкова държи да се "обогати" с въпросните коментари, има съвсем прост начин да ги разгледа. Освен това, сайтът си има правила за коментари /долу вдясно на страницата/, така че цензурирането не е приумица на модераторите. Кой на колко години е и колко е учил си е негова работа, но при теб със сигурност има какво да се желае и по двете линии. Репликата за "физиономиите" няма нужда да коментирам.

тези двамата селяндури са си купили 4 златни тоалети чинии за половин милион долара.

Ти пък как рабра че този няма шкембе и тлъсти балдъри? Аман от неначесани...

Какво значи "не притежават" парите си? Да не са ги откраднали, да са убили за тях и пр.? Ако са им дадени отродителите им, пак могат да си ги харчат, както си искат, без да има за какво да бъдат "наказвани"!

Не си разбрал правилно, ставаше дума за твоята "белилка", хахах:))

Ами тяхна си работа, теб това какъв проблем ти създава?:)