Изгониха Джийсън Брад Люис от ”Big Brother”
Голяма част от зрителите на "Big Brother All Stars" един през друг споделиха във facebook страницата на предаване радостта си, че певецът Джийсън Брад Люис e изгонен от шоуто.
Обратно в новинатаКоментари - Изгониха Джийсън Брад Люис от ”Big Brother” | Лайф.dir.bg
Коментари
Изгонен заради малоумието му....... грешка, заради липса на възпитание и самочувствие. Като си тъп, грозен и некадърен, единствения начин да те забележат е да се държиш агресивно, гадно, просташки и тъпо. Нито Райна, нито никой не му е виновен. Виновни са майка му и баща му, първо защото са го създали такъв и второ защото са пропуснали момента на възпитание.
а мен ме дразнят завършени кретени като теб които ежедневно демонстрират хетеросексизма си.
следващият треба да е скалата, защото вместо да поощтрява нашарения требваше малко да го посъветва по мъжки!
намери думата хомофобия в речника и ще откриеш себе си...несигурни псевдо-мъжлета като теб са ми ясни като бял ден. Защо ли на теб някой не ти изправи още мозъка - поне едната гънка която ти е останала.
Лелей, ужас. Много хора го гледат тоз "бай Брадър" бре! Че и се вълнуват. Лелей, ужас. И се плюят един друг `щото единият харесвал Златка, другият Райна, а останалите Пенка. Помощ. Българи, мили ми приятели и врагове, толкова ли сме зле ? Ама се изкефих на сър Елтън Джон който твърди че участниците в риалити-формати трябва да бъдат разстрелвани. Хе-йе
Поне могат да пишат за разлика от циганката Пенка. Както се казва - да изберем по малкото зло. А и Патрашкова наистина подаде интелектуална ръка на Златка. Не съм фенка и на двете, но това не означава, че трябва да отричаме всичко. За мен по глупавото е, че показват по национална телевизия неграмотността на нацията ни. Всъщност ми е обидно и болно.
Остава да вкарат сега някой от "пришълците", защото няма къде да ги настанят, малко да си постоят на топло, под крилото на Биг Брадър.
БРАВО НА ЛЮДМИЛ,ЧЕ Е ЗАЛЯЛ С ВОДА РАЙНАТА! И БЕЗ ТОВА ИМА НУЖДА ОТ ОСЪЗНАВАНЕ ТАЯ ЧАЛГАРКА. В КРАЙНА СМЕТКА-НЯМА ДА СЕ УДАВИ,Я! БИЛО Е ШОУ В СТИЛ "НАЙДЕН И ГРОШИ". СУПЕР! И БРАВО НА ПЕНКА,ЧЕ СИ Е ТРЪГНАЛА САМА! ЗА РАЗЛИКА ОТ ГЪРЛИТЕ,КОИТО НЕ БИХА ЖЕРТВАЛИ РЕКЛАМАТА И ПАРИТЕ!
Тоя като каза че не можел да пее на Български тотално ми падна в очите. То не че пеенето на нашите попзвезди на Английски им се разбира. П.П. за да нема упреци че ми е толкова Английския ще спомена че живея от 15г. в САЩ.
Райна Кабаиванска казва, че българите са добри, но груби и нетолерантни. Господин Цонев, уважавайте, моля, мнението на пишещите тук, дори да не е сходно с Вашето! Винаги се учудвам, как се случва коментиращ да не гледа формата, защото е пошъл и под нивото му, пък да коментира в детайли....
Слава Богу! Да ходи да се лекува момчето!Само дето проклетията и злобата не се лекуват.Ха сега да си ходи и Пенка, че да си позволя от време на време да ги гледам
Така е, далеч съм от мисълта, че трябва да се следва праволинеен битовизъм, но пък и подобно инфантилно поведение ме отдалечава от идеята за шоу, игра, забавление................
Ще се вдига рейтинга!!!! еволюирахме на 180 градуса въпреки еволюцията...Зимата идва, кой БИГ Брадър ще ви плаща сметките??? Да не ревете за трети път , че хем ви боли , хем ви сърби по улиците...........
Не бе мой, аз само чета в нета за да съм наясно какво става. И затова не мога да взема конкретна позиция кой прав, кой крив. След първото издание което гледах и от което проследих около 65% установих че нямам какво да намеря за себе си. И с мои приятели сме си говорили от тогава досега много пъти и ако съдя по мен и тях, никой не гледа. Поради същите причини. А се оказва че адски много гледат. Което ме озадачава и малко натъжава. Но, шарен свят. А и не осъждам никого за нищо.
Ами българина е с дребна душа, изтъкан от завист, злоба и омраза. Чуждото нещастие е върховна радост за него.
хее, изпълненията на Джейсъна не са ли чалга?..или под чалга разбираш да се пеее на български.
Кои деца, извинете, в 20.00 часа са пред телевизора? Ако това беше вярно чалготеките щяха да са фалирали...
тоя е кръгло идиотче.... закопа се с малоумщината си.... сега ква кариера кви 5 лв....
Е сега като го няма Недялко и Джейсън кой ще ви забавлява.Тия в къщата са токлова скучни,че не си заслужава да ги гледаш.
Барабар с Джийсъна трябва да изхвърчат двете разбивачки на семейства, чалгарката, самовлюбения Денди Пенди, фитнес маниака . Това ли са звездите на България и какво полезно и звездно са направили? Ясно е, че трябва да заблестят Златките(любимките на леля Патрашкова). То черното Злати не спря да се изтъква с рекламната фланелка и благородната кауза, с това че се превърна хигиенистката на къщата на Брадъра, О, да не забравим крокодилските сълзи , които пролива по всяко време. И колко я наранена от съпругата на Миро, която се опитва да си запази семейството и върне бащата при детето си. да излизат всички и да се приключва с театрото. Ясно е, че чернотоЗлати или превзетата Райна ще са лицето на което трябва да приличат подрастващите момиченца.
тръстенишкия боклук ,нали? Иначе се прекръсти от ПЕТРОВ на Потър кат него ,та да ти доде душа на место.
За биг брадър се намират пари,някой от организаторите да е дал пари за благотворителност-толкова болни деца има,А това, че изпростачването е тотално-няма две мнение
Гледал съм до сега само половин епизод от пошлото предаване и улучих точно как ненормалника заливаше едни легла и се наговаряха с ромката за още куп мръсотии.Тия двамата са ненормални!То пък има ли нормални вътре,ама тези двамката избиха рибата.Та половин епизод от целия биг брадър ми стигаше.Щом има още ненормалници да участват там,да си чукат главите!Ама пусти пари какво ли не правят!
Вярно е, че в характера на Людмил се наблюдаваше известна дисфункция на зрялата личност, граничеща до пълен абсурд, но предпочитам да гледам лудории, отколкото скучен и гонещ предварително уговорен рейтинг. Както и да е .... Ние пишем, продуцентите вече са оформили края :)
точно в десятката си,аз точно по тая причина съм напуснал,и не съм само аз,доста от хората с които говоря в чужбина са се махнали именно заради ТЪПИЯ,ЗЛОБЕН,МЪРЗЕЛИВ И КРАДЛИВ НАРОД(МАТРЯЛ)
реалити форматите са вредни са вашето психично здраве!не коментирам подобия на хора,а само личности,света се руши те седнали да гледат сламката вув чуждото око! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Сигурно приятелката Пенка ще го последва в понеделник( ако не напусне сама преждавременно). Брадъра ще я задържат, че ако Пенка излезе,зрителите ще трябва да избират между любимците Златка Р, и Лео. Много жалък подбор са направили този сезон , участниците няма с какво да впечатлят зрителите освен с интриги и скандали. Е, сега ще гледаме как райна флиртува с Финдо, Златка Димитрова готви, събира акото на кучето на Денди и ни напомня за благородната си кауза, Ами ако всички "звездни" участници отделят по 2000 лв от тлъстите хонорари за участие ще събират една добра сума за болното момче. Този сезон си е провал и гавра с доверието на зрителите на нова тв.
Една фундаментална разлика между цигани и българи е, че циганите се обединяват, когато нападат един от тях, а българите се обединяват, за да нападнат един от тях.
В този формат, само италианеца май става за нещо. Всичко друго е утайка. Имали нормални в тази къща освен Лео??? Кажете ми поне един. Е само фитнес инструктора малко по бива. И този път ако Лео не стане първи значи отново бръдъра е купен. Казвам отново, защото преди няколко години, когато Лео стана втори след ,,плачещата върба" - Мариян беше просто една манипулация. Казвам това със сигурност, защото когато линиите на софийския рогоносец бяха отворени и приемаха СМС -и, линията на Лео бяха затворени и не приемаха такива. Цялата компания пращаше СМС -и за италиянеца и ни се връщаха с съобщения, че линиите са затворени. Са майтап пуснахме накрая СМС за Мариян и ни го приеха и ни благодариха за участието. А този идиот дето са го изгонили е просто един срам за човечеството. За циганката нищо не казвам, защото за тази прослойка това е нормално.
Ако тези метреси се смятат за "ВИП" тежко и горко на нацията. Това ли са ни примерите за подражание? Как ще реагирате ако вашите дъщери така се налагат в обществото, а не със интелект и спортни постижения? Момчето се бореше с избрания"ВИП"
КАК ''''БЕЗПРЕЦЕДЕНТНО''''? ТОЛКОВА МНОГО ПСИХО-НЕНОРМАЛНИ СЪСТОЯНИЯ - НА ШИЗОИДНО СЪСТОЯНИЯ И МАНИАКАЛНОСТ??? ТОЙ ДАЖЕ И НЕ ПЕЕШЕ ТОЧНО А С ФАЛШ! ТОЗИ БИГ БРАДЪР Е ПОКАНИЛ ХОРА - ЛИШЕНИ ОТ ЧУВСТВО НА НОРМАЛНИ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ! ЗА ПЪРВИ ПЪТ ДВЕТЕ ЗЛАТКИ ПОКАЗАХА НАИСТИНА ЕДНО ДОСТОЙНО ПОВЕДЕНИЕ ! МАГИ СЪЩО С ЛЕО И ФЕНДО! ОСТАНАЛИТЕ СА ПЪЛНА КАУЗА ПЕРДУТА!
И аз гледах само един епизод този сезон и предходния. Явно продуцентите и психолозите решиха да промиват мозъци и да налагат личности. Чуждо мнение не им е присъщо. 1984
Джийсън каза още с влизането че единственият човек когото не желе да вижда в къщата е Орешарски! А помислете с тъпите си, невръстни глави, защо го изгониха, след като бе по-нормален от шизофреничната Златка и останалите глупендъри.
Изгониха Джийсън не заради друго, а защото каза, че не понася Орешарски. Нова ТВ клекна пред властта. Тва са независичите медии!Радвайте се на дмете мутреси, ако не е Денди ще изпукате от скука, тъпанари!
Райнето до този момент е доста в сянка,нищо не се случва около нея,даже се забравя,че е в къщата.Интересно как ще надвие Златка Д. която до финала още доста има да риве и да говори за каузата си.Но в този Биг и Вип брадър нищо не може да ме учуди.
много моля продуцентите!Не ни натрапвайте някакви гноми-имаме нужда от хора,носещи и показващи култура и нормално поведение!Не разбирам вашите продуцентски цели?