Коментари - 8 храни, които да избягваме по празниците | life.dir.bg
назад

8 храни, които да избягваме по празниците

Лекари предупредиха кои 8 храни да избягваме по празниците.

Обратно в новината

Коментари - 8 храни, които да избягваме по празниците | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Като изключим газирани напитки, месо и алкохол останалото отдавна съм го махнал от чинията си. Най-голямата гадост е кетчупа, циркът е, че в него въобще няма домати.

Само по празниците ли са вредни?

е, без ахкохол накъде бе

Колкото повече специалисти по здравословно хранене има,все по малко живее българина

а, крилца и ореолче около главата може ли???

На принципа на поговорката "Кой каквото прави, на себе си го прави!"

Яжте и пийте умерено каквото ви се яде.Един път се мре.

Разбира се, че може без колбаси. Вместо чипсове, опържете си картофките у дома. Вместо газирани напитки 0 компот и прясно изцедени сокове. Вместо щоколади, вафли и бисквити - домашни курабийки и сладкиши. Майонезата можете да си направите сами. Кетчупът беше непознат преди 25 г. в България. Вместо полуготови теста - месете. Хммм.алкохол - домашен:)

Народе,дано си си сложил кисело зеле-то е полезно и евтино!Но не купувайте от пазара,че не се знае кои "майстори" са го тъпкали и осолявали с у...

Бистра вода със сухар - отговаря на правилата. Само дето няма нищо празнично в такова меню.

А какво да ядат хората? С тези заплати кой може да си позволи не "тлъсто месо" или да не яде колбаси... Всички знаят какво значи здравословно хранене, но не всички съобразяват колко скъпо излиза да се храни така едно семейство.

ПОСТ И МОЛИТВА МУ Е МАЙКАТА!

E,поне алкохол малко де....Домашна ракийка и домашно винце!Осмото правило ще го наруша обещавам,в противен случай не вярвам да се появи Коледния дух!

А зелена тревица може ли?

Само това може, но през зимата трудно се намира прясна и свежа...

тия се луди...

Е, какво да ям бре?!?!?!? Утрепахте ми коледните мечти :D

Давам съвет: Морски дарове - кралски скариди, стриди, октопод, ципура, черен и червен хайвер, сьомга и още, и още много шампанско, шампанско, шампанско........................

евалла....с теб съм.............

Се хваща бюргер , макар че действат на отскока. Но защо ти е този отскок, след като от него основно се ползва жената, а за теб остава илюзията, че си голяма работа. Ся, малко по-сериозно. Трябва да се ядат винаги естествени по възможност храни. Колкото по-малко обработени, толкова по-добре. И нищо от онова, което е в лъскави опаковки. Старайте се на трапезата винаги да има качествено червено вино 1каберне совиньон е най-добрият избор, понеже е доказано противорадиационно и противотуморно - чисти тежките метали), много чесън (най-голямо съдържание на селен), подправката куркумин (кърито дължи цвета си на нея), ракията да се придружава от салата от настъргани моркови и прясно зеле, застроени с качествено бълг. слънч. олио (или чист зехтин, за който може да си го позволява) и качествен ябълков оцет) . Изброените неща са едно от условията да бъдете здрави и в добро настроение.