Лили Иванова черпи с песен за Коледа
Седмица преди коледния си концерт в София Лили Иванова подари на феновете си чисто нов сингъл.
Обратно в новинатаКоментари - Лили Иванова черпи с песен за Коледа | Лайф.dir.bg
Коментари
Ако иска да почерпи истински, нека отиде в едно сиропиталище и нахрани децата с коледна софра. Да се наядат и те един път като нея. Половин век вече ни "черпи" песни, с билети от половин работническа заплата.
Егати черпавката..Не, мерси.
Сигурно ви е известно, че първото нещо, което започват да правят успелите певци и артисти на запад е благотворителност. Те са благодарни на хората, които са ги направили богати и по обратен път връщат парите при тях. Нещо подобно да сте чули, да се случва в България.? Голямите певци би трябвало да бъдат и голями личности. Лилито е голяма певица, но за мен няма как да е голяма личност. Риторичен въпрос-къде ще отидат тия 200 лева за билет? На ковчезите джобове няма.
Тотално опростачен народ от циганоиди със закърняло черепно съдържимо и поради това не може да оцени и малкото стойностно, което има, а изпитва еякулативен екстаз единствено като оплюва и сее злоба...
Лили Иванова е един от тримата най-велики българи от Освобождението на България до сега!
Обичана,талантлива и желана!Браво!Обичам те!
Прав беше навремето баща ми, като казваше, че в България всички са ЕСТРАДНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ, а не певци. Певците сами си пишат текстовете и музиката, чак накрая пеят пред публиката си. Лейди Гага, която тук толкова обичате да я плюете, въпреки че е на 20 и малко години сама си пише всичко. Ето тя е ПЕВИЦА. а нашата лейди Баба си е чиста проба ИЗПЪЛНИТЕЛКА - все някой друг и пише текстовете и музиката. Ами съжалявам, ама дори и да е толкова добра изпълнителка, пак не мога да кажа, че е нещо повече и че заслужава чак пък такова преклонение и възхита, които тук някои индивиди и отделят. Единственото будещо възхищение в нея е, че дори и на тая възраст още пее и не се е разпаднала като други бабички, нейни набори
като на гага ше ти надраскам 10 песни за час ти добре ли си
да бе да! 90 %"творчеството" на Гага е крадено от други певци и ако не се правеше постоянно на чучело щеше да си е една обикновенна Стефка от Ню Йорк...
Тези,които си пишат сами песните и текстовете се наричат бардове и са рядкост. Не е задължително певецът сам да си пише текста и музиката- затова има текстописци и композитори.
погледни го от хубавата страна - така певците създават работни места за композитори и поети! ;)