Лили Иванова черпи с песен за Коледа
Седмица преди коледния си концерт в София Лили Иванова подари на феновете си чисто нов сингъл.
Обратно в новинатаКоментари - Лили Иванова черпи с песен за Коледа | Лайф.dir.bg
Коментари
Прав беше навремето баща ми, като казваше, че в България всички са ЕСТРАДНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ, а не певци. Певците сами си пишат текстовете и музиката, чак накрая пеят пред публиката си. Лейди Гага, която тук толкова обичате да я плюете, въпреки че е на 20 и малко години сама си пише всичко. Ето тя е ПЕВИЦА. а нашата лейди Баба си е чиста проба ИЗПЪЛНИТЕЛКА - все някой друг и пише текстовете и музиката. Ами съжалявам, ама дори и да е толкова добра изпълнителка, пак не мога да кажа, че е нещо повече и че заслужава чак пък такова преклонение и възхита, които тук някои индивиди и отделят. Единственото будещо възхищение в нея е, че дори и на тая възраст още пее и не се е разпаднала като други бабички, нейни набори
Да бе, да. Затова лейди Гага я знае целият свят, а лейди Баба (ха-ха) само Чалгария и СССР
Лили Иванова е един от тримата най-велики българи от Освобождението на България до сега!
Тотално опростачен народ от циганоиди със закърняло черепно съдържимо и поради това не може да оцени и малкото стойностно, което има, а изпитва еякулативен екстаз единствено като оплюва и сее злоба...
да бе да! 90 %"творчеството" на Гага е крадено от други певци и ако не се правеше постоянно на чучело щеше да си е една обикновенна Стефка от Ню Йорк...
..и другите певци, от които е крала си траят? Ти май, май не си много наясно със съвременният свят, другарю!
ако излезеш от кочината която наричаш съвременен свят ще ти стане ясно как стават тия неща... малко то Мадона,малко от Милен Фармер и хоп Стефчето написала песен....
Така като те чета си готов композитор - чопнеш малко от тоя, малко от оня...Само се чудя, защо още не си започнал да пишеш песните на световно известните певци, че да станеш един милионер за нула време :)))) То било лесна работа, като те чете човек
Сигурно ви е известно, че първото нещо, което започват да правят успелите певци и артисти на запад е благотворителност. Те са благодарни на хората, които са ги направили богати и по обратен път връщат парите при тях. Нещо подобно да сте чули, да се случва в България.? Голямите певци би трябвало да бъдат и голями личности. Лилито е голяма певица, но за мен няма как да е голяма личност. Риторичен въпрос-къде ще отидат тия 200 лева за билет? На ковчезите джобове няма.
Тези,които си пишат сами песните и текстовете се наричат бардове и са рядкост. Не е задължително певецът сам да си пише текста и музиката- затова има текстописци и композитори.
Ми интересувай се повече преди да пишеш глупости. Парите ще отидат за построяването на паметник на музиката .
Ако иска да почерпи истински, нека отиде в едно сиропиталище и нахрани децата с коледна софра. Да се наядат и те един път като нея. Половин век вече ни "черпи" песни, с билети от половин работническа заплата.
погледни го от хубавата страна - така певците създават работни места за композитори и поети! ;)