Гуинет Полтроу похарчи $100 000 за подаръци
Актрисата Гуинет Полтроу е похарчила 100 000 долара за дизайнерски дрехи от колекцията на рапъра Джей Зи в нюйоркския магазин "Барнис".
Обратно в новинатаКоментари - Гуинет Полтроу похарчи $100 000 за подаръци | Лайф.dir.bg
Коментари
богатите имат пари такаче разбирам защо тя е похарчила толкова много пари и то само за подаръци
нещо слаб ден сте имали за новини виждам. какви са тези фабрикации? от къде почерпихте тази новина?
Мда, изхарчила 100 бона за чанти ама, видиш ли, част от парите били за благотворителност. И сега колко е готина, колко е печена, колко е яка ...
Парите са изкарани от нея, нейно е решението колко и за какво ще ги похарчи! Преди да критикувате, първо се замислете, че да гледаш все в чуждата паничка и да завиждаш не е особено благородно и възвишено. Не ни се пада на нас да съдим в случая. Весела Коледа и бъдете щастливи:)
Хората си мислят ,че парите са мерило за нещо ,но единственото необикновено нещо е това ,между двете ви уши..
ХАРЧИ СИ НЕЙНИТЕ ПАРИ, ЗА НЕЙНИ СИ РАБОТИ...НИЕ АКЪЛ СМЕ ВЗЕЛИ ДА ДАВАМЕ...НЯМАМЕ ПАРИ, НО АКЪЛ В ИЗЛИШЪК...ТЪПЪНАРИ
КОЕ Е ИЗВРАТЕНОТО...ЧЕ НЕ СА КЪТ ТЕБЕ ЦЪРВУЛИ
извратен свят
Как ще нахрани гладните със 100 000? Прочети края на статията - част от парите отиват за бедните. Ейй, с този балкански манталитет в стил "чорбаджия-изедник" винаги ще си останем бедни и злобни! Весела Коледа на всички!
По тази логика всчики, които имаме покрив над главата, работа и храна трябва да легнем и да умрем дружно заради милионите, даже над милиард хора по света, които живеят с под 1 долар на ден...