Коментари - Гуинет Полтроу похарчи $100 000 за подаръци | life.dir.bg
назад

Гуинет Полтроу похарчи $100 000 за подаръци

Актрисата Гуинет Полтроу е похарчила 100 000 долара за дизайнерски дрехи от колекцията на рапъра Джей Зи в нюйоркския магазин "Барнис".

Обратно в новината

Коментари - Гуинет Полтроу похарчи $100 000 за подаръци | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

извратен свят

КОЕ Е ИЗВРАТЕНОТО...ЧЕ НЕ СА КЪТ ТЕБЕ ЦЪРВУЛИ

Имала бол пари, похарчила.

ХАРЧИ СИ НЕЙНИТЕ ПАРИ, ЗА НЕЙНИ СИ РАБОТИ...НИЕ АКЪЛ СМЕ ВЗЕЛИ ДА ДАВАМЕ...НЯМАМЕ ПАРИ, НО АКЪЛ В ИЗЛИШЪК...ТЪПЪНАРИ

offff що за нрави, а ?

Хората си мислят ,че парите са мерило за нещо ,но единственото необикновено нещо е това ,между двете ви уши..

Парите са изкарани от нея, нейно е решението колко и за какво ще ги похарчи! Преди да критикувате, първо се замислете, че да гледаш все в чуждата паничка и да завиждаш не е особено благородно и възвишено. Не ни се пада на нас да съдим в случая. Весела Коледа и бъдете щастливи:)

цени като за малоумни - 5000 долара за одеало и 1000 долара за тениска

Как ще нахрани гладните със 100 000? Прочети края на статията - част от парите отиват за бедните. Ейй, с този балкански манталитет в стил "чорбаджия-изедник" винаги ще си останем бедни и злобни! Весела Коледа на всички!

Това не е цитат от Доген ,но вие сте разбрали Дзен, браво

По тази логика всчики, които имаме покрив над главата, работа и храна трябва да легнем и да умрем дружно заради милионите, даже над милиард хора по света, които живеят с под 1 долар на ден...

Маже бе това е мерилото , което вие имате....

Мда, изхарчила 100 бона за чанти ама, видиш ли, част от парите били за благотворителност. И сега колко е готина, колко е печена, колко е яка ...

Еее, братчед, ше извиняваш, ама не може всички да вадим по 100 бонбона за чанти. Все някой трябва и да работи.

Защо завиждаш на богатите?

не завиждам на никого :)

Има нещо противно в тая. Иначе защо ще я напусне на Брад Пит брат му навремето?

и аз напазарих за100 000....стотинки

АЗ НЕ ПОХАРЧИШ И ЛЕВ. НО СПОРЕД СТАТИСТИКАТА ДВАМАТА СМЕ ПОХАРЧИЛИ ПО 50 000

нещо слаб ден сте имали за новини виждам. какви са тези фабрикации? от къде почерпихте тази новина?

А аз похарчих 100 лева и подпомогнах китайската икономика :-)

богатите имат пари такаче разбирам защо тя е похарчила толкова много пари и то само за подаръци