Коментари - Доказано: Жените избират по-добре подаръци | life.dir.bg
назад

Доказано: Жените избират по-добре подаръци

Холандски психолози доказаха, че жените избират по-добре подаръци от мъжете.

Обратно в новината

Коментари - Доказано: Жените избират по-добре подаръци | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

По Коледа (а и не само), подаръците ми за близки, приятели и колеги улучват десятката винаги. Прецизно избрани според индивидуалността и вкуса на всеки. И аз получавам подаръци. Обаче, все още очаквам един-единствен подарък. Моля се, Новата 2014 г. да донесе един умен, харизматичен, може и не много млад .... зет на мама :) :)

...остана ли нещо в което да не са по-добри жените???

Може и мъжете да сме по-добри в нещо, но при жена редактор на статията какво друго може да очакваш? Ще пише за жените, а не мъжете.

...защото не ги плащат те.

В мюсулманските държави плащат подаръците мъжете,но в нормалните християнски си ги плащат жените!