назад
Доказано: Жените избират по-добре подаръци
Холандски психолози доказаха, че жените избират по-добре подаръци от мъжете.
Обратно в новинатаКоментари - Доказано: Жените избират по-добре подаръци | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Може и мъжете да сме по-добри в нещо, но при жена редактор на статията какво друго може да очакваш? Ще пише за жените, а не мъжете.
В мюсулманските държави плащат подаръците мъжете,но в нормалните християнски си ги плащат жените!
По Коледа (а и не само), подаръците ми за близки, приятели и колеги улучват десятката винаги. Прецизно избрани според индивидуалността и вкуса на всеки. И аз получавам подаръци. Обаче, все още очаквам един-единствен подарък. Моля се, Новата 2014 г. да донесе един умен, харизматичен, може и не много млад .... зет на мама :) :)