Шведската принцеса преживя скиорска злополука
Шведската престолонаследничка падна, докато караше ски в Италия, но се отърва без наранявания.
Обратно в новинатаКоментари - Шведската принцеса преживя скиорска злополука | Лайф.dir.bg
Коментари
Дир-аааааа , детето става на 2..!!!! Пишете само колкото да има нещо, ама дали е вярно или не -тва е друг въпрос
aaaaa, тия дето си кастрират поданиците
Детето на Виктория е родено на 23. февруари 2012 г. Дир-а, дали новината ви не е с едногодишна давност или просто не можете да смятате?
Една годинка щяла да навърши Естел през февруари??? Не че е важно да го знаем изобщоооо, но като го пишете поне проверете какви глупости плещите. Детето скоро на училище ще тръгне. Няма статия тук без някаква идиотска тъпотия. Спирам да чета... безнадеждно е положението
ползваха камери с точков убиец за да ме свалят подава Шумахер между операциите по този повод и мен са ме събаряли с незаконно монтирани камери/ в България всички с а незаконни/
Сега е важно всяко залитане на известна личност качила се на ски. Това е подигравка със състоянието на Шумахер