Коментари - Шведската принцеса преживя скиорска злополука | life.dir.bg
назад

Шведската принцеса преживя скиорска злополука

Шведската престолонаследничка падна, докато караше ски в Италия, но се отърва без наранявания.

Обратно в новината

Коментари - Шведската принцеса преживя скиорска злополука | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

КАЖЕТЕ ЗА НИКОЛЕТА И ВАЛЕРКО БЕ !

Другия път като пръдне, да ни съобщите немедлено. Чакаме с нетърпение.

Тия не карат ски, щото е опасно

Сега е важно всяко залитане на известна личност качила се на ски. Това е подигравка със състоянието на Шумахер

пързалят се с наилони на витоша.бау!

ползваха камери с точков убиец за да ме свалят подава Шумахер между операциите по този повод и мен са ме събаряли с незаконно монтирани камери/ в България всички с а незаконни/

Бате, май си прекалил с "фастфуда" :)

моля ви се, повече на ни занимавайте с тази, излкючително безинтересна е!

Една годинка щяла да навърши Естел през февруари??? Не че е важно да го знаем изобщоооо, но като го пишете поне проверете какви глупости плещите. Детето скоро на училище ще тръгне. Няма статия тук без някаква идиотска тъпотия. Спирам да чета... безнадеждно е положението

Уф, много ми е мъчно за тях...Липсват ми мутрата на Божинов и джуките на НиЛо...

Детето на Виктория е родено на 23. февруари 2012 г. Дир-а, дали новината ви не е с едногодишна давност или просто не можете да смятате?

aaaaa, тия дето си кастрират поданиците

Спокойно поданици! Най- важния и атрибут ( сливата) е здрава!

Дир-аааааа , детето става на 2..!!!! Пишете само колкото да има нещо, ама дали е вярно или не -тва е друг въпрос

деер

Теб не те ли вълнува, защо не идват знаменитости по българските курорти?

...без новини за Тоца?