Коментари - Михаела Филева: Много съм влюбена | life.dir.bg
назад

Михаела Филева: Много съм влюбена

Михаела Филева най-сетне проговори за приятеля си.

Обратно в новината

Коментари - Михаела Филева: Много съм влюбена | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Михаела Филева според мен танцува страхотно , като певица ще се въздържа от коментар , но това че изглежда доста зле за младо момиче не мога да не отбележа......Широк задник , крака като Солунски диреци и на всичкото отгоре криви . Иначе за това , че е влюбена Браво това е най - зареждащото чувство.

И как изглеждат диреците? Защото на мен краката и не ми приличат на диреци. Особено пък на 14-та снимка (14 от 16).

Симпатично момиче е. Е, има някои косури, но си попрекалил с оплюването и!

Михаела е естествено хубаво,НЕтунинговано момиче,което отдавна се смята за де моде.Много хубави,прави крака,абсолютно съразмерно тяло!А на теб май главата ти е като дирек,та виждаш предимствата и като кусури!

Това ли е човекът?

Не, пише под снимката.

Не това е Били - хлапето с който тази "дама" има дует.

Е па тоя от дуета ми мяза на Даун-хлапе. Мацето толкова ли не можа да си избере нещо по-нормално за дует, ами тава? Да ме прости Господ!