Коментари - Ути: Свалих 15 килограма в ”Dancing Stars” | life.dir.bg
назад

Ути: Свалих 15 килограма в ”Dancing Stars”

Симпатичният водещ готви ново предаване.

Обратно в новината

Коментари - Ути: Свалих 15 килограма в ”Dancing Stars” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тоя дебелия е толкова "вървежен", че от 10:15 часа никой го не сафери за слива... Викам, чакай да драсна нещо под новината, че сигурно чете и се ядосва, че никой ...нали..:-)))

Ути, ути - едно ще ти кажа, свинята си остава свиня, независимо колко тежи :)

Като свалиш 45-50 кг в "Dancing Stars", тогава се фукай. Аз през ден свалям 45-50 кг и си трая, ако не ме беше предизвикал с твоите 5, нямаше и да се обадя ...

Драги ми Петре Бъчваров, кой знае защо наричан Ути... Да свалиш не 15 а 24 кг. от първоначални 140 кг. телеса не е проблем нито е трудно , нито е Бог знае какво геройство за да си се изтъпанчил с тази новина. Пич, когато от 90 кг. станеш 83 кг. - напиши го тук. Лично ще се извиня за думите си. А така от 140 , свалил 15 - ми ти си си все прасе...

Абе пичове и такива в женски род, като слагате минуси, знаете ли как мъж 187 см. висок сваля от 90 на 84 кг. Аман от "знаещи" и "компетентни" кюфтета. Ами умилявайте му се...

Много ясно защо дебелият се казва така - защото е неприлично пред у-то да се постави - П.

Ути, ти си много добър,и страшно ме кефиш,продължавай все така!

От 140 е станал 125 кг. и пак си е останал в категорията на сериозно затлъстялите.

Jeni

Не случайно е казано- движението е живот! Продължавай- поне още 20!

Преди време в един самолет седях точно зад Ути. През целия път говореше много апетитно за разния ястия и гозби. Явно си обича работата човека. Респект! Та в този ред на мисли - наднорменото тегло си е трудов риск в неговия отрасъл.

БГDancing Stars с-ма за ефективно отдсабване, дори Ути отслабнал...

Свали още 15!

Много чаровен и талантлив. Кефи ме. Продължавай в същия дух, Ути.

Този Ути до сега е свалил поне 15 тона, а колко е качил отделно, за да сваля толкова - никой не знае или поне се прави, че не знае!

15 кила - все едно си е свалил шапката.

все едно е пръцнал

Свалят,свалят ама пак същите шопари.То в предишния формат един сваляше ,свяляше и пак си е 170 кила.Ути да ходи да си готви да не ни мъчи да му гледаме танцувалните напъни.Той и Албена Михова като "танцуват" ... превключвам на друг канал.

Аз пък, като научих, че е поканен в шоуто, даже се зарадвах. Помислих, че ще им готви.

Женското и мъжкото прасета- Ути и Албена да се махат от шоуто, защото изглеждат нелепо в ролята на танцьори. Тресат месищата си из сцената, а журито ги насърчава, за да гледат хората сеир, като в цирка. Ако са нормални, това шоу би било обидно за тях, макар и добре платено. Това са хора без воля да се приведат във форма,след като са публични личности и не заслужават уважение.

Но за сметка на това оттогава си възвърнал не по-малко от 35-40 живо тегло. Я скачай направо в казана си пред камерата. Хем ще вриш, хем ще обясняваш съставките и пиперчето.

Ха-ха, браво бе, ти го оправи....

Свалил си!Да те е..а в шопара.

сладур голям, и двеста килограма да стане, все ще е чаровен и симпатичен - това зависи от характера, а не от килограмите

Каквото и да направиш си оставаш противняк! Видях една ловна снимка на Ути с подредени пред него няколко окървавени диви прасета и се отвратих! Как може такива примати като него да ги пробутват за елит?!

Ашколсун, бат Ути, давай смело напред, нека завистливите кучета да лаят.Не им обръщай внимание-те са пу- ки и хич не са много!

То само бузите са ти толкова!

Днес казаха по CNN, че Куката ще наруши мълчанието си.Призовавам всички хора да замръзнат пред телевизорите, защото такова чудо не е имало.Даже казаха, че спират да издирват изчезналия самолет, за да чуят Куката какво ще каже....вьй, вьй...

Мале, добре, че ми каза.Щях да се самоубия, яко го бях изпуснал.Такова чудо наистина....не е за вярване!

Сано само лицемерничи, а по-голям латино шоу от неговото семейство няма. Има дете от бившата к*рва на мутра, с друго дете от мутрата, всички без брак. Много е гнусен.

Много е досаден.И е един розовичък и гладък...кошмар!!!

Келешче от селски тип!Дано скоро се разкара от шоуто.Много е гнусен и лъжлив.

На Иван и Андрей им се получи готино.

Сано е противен тип, лицемер с мазни устни.

Келешче...цоцка от парите на Карамански.

още петдесет и ще заприличаш на човек