Както вашите читатели знаят, винаги съм бил стриктен по отношение на поста. Но тази година заради "Dancing Stars" си наложих един по-лек режим", каза Ути пред "24 часа".

"Не консумирам месо, но ям риба и млечни продукти, за да издържа на тежките тренировки. Свалил съм 15 кг, откакто тренирам, и наистина се чувствам в страхотна кондиция. Вие го видяхте в последния извънземен танц - направих няколко скока, които допреди няколко месеца не съм си представял, че мога да направя"
, добавя Ути.

Ути подготвя ново предаване - токшоуто "Животът е вкусен с Ути", което тръгва в ефир от 19 април. Снимки на Ути >>