Австрия спечели ”Евровизия”
Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.
Обратно в новинатаКоментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg
Коментари
Точно цял ден подскачат едни хора в една държава, за която ти е през...вурста, супер сииии
Това ултимативно налагане - по всякакъв повод! - на образа на психично болни хора започва да става страшно. Изглежда е някаква добре организирана в европейски мащаб кампания. Но от кого точно е организирана и какви са крайните и цели?
Организирано е от изпълнители на средни нива, тея дето се грижат за практическите приложения на стратезите. Управленските групи в ЕС не са строго организирани , основни лица са тея от разните служби, силовите, сигурноста, военните, хора от икономическите , финансови картели, църквата.Такива са в сътрудничество с подобни в Америка, Азия, Россия и пр. Целите не са тайна, всеки като се напрегне ще се досети, основното е, минимална съпротива, лесно управление, или както пееше брадатата красавица, като Феникс, променя се , горейки, ражда се и има безсмъртие, Системата няма да умре!, но при големи и рязки промени, нещата могат да излязат от контрол........... денят Х !
Абе че има нещо гнило в Австрия,че и в Дания-хубаво.Но и Алеко Константинов хубаво е описал и нас,българите,в "Бай Ганьо",ние затова сме и на опашката в Европа...за съжаление!
Кой манипулира Евровизия и сътвори този избор. Това беше предвидено, кои са намесени в управлението на шоубизнеса, медии, в интернет и пр. Кои пичове маниполират , дезинфоирмират и атакуват индиректно съзнанието на хората. Кои искат да убият всякаква съпротива в ЕС-обществата, Кои............ Това тея хора ли са, които са пряко, тясно, индиректно обвързани с разните държавни и военни служби по държавите в ЕС, организаторите и управленци на основни икономически и финансови картели, съвети, кръгове и олигарси в ЕС. Тези ли са, по точно някои от техните мутанти , изпълнители по нивата. Искаме ли обединение, толерантно в ЕС, искаме ли по-различен ред от сегашния, ако желаем това трябва да работим по ликвидацията на Ония хора. Хомосексуалните и различните няма как да са истински проблем, проблема е в Ония дето ги посочват като чучела и привличат реакцията на масите! Истинските педе-ги са точно тея милициоченгесари, никаква толерантност за тях, помислете!
Дам, Кончита Вурст, това може да предложи Европа, кончита ама с вурст, въпроса е обаче, кой ще яде вурста, благодарение на Путин няма да са руснаците, ама за нас май измъкване няма, ще гризнем...
Комунистииии...... Кончита Вурст - страхотна певица с най много фенове у Съветската федерация.. Какво ще предложите вие ? Ф. Киркоров... Не благодаря .. По добре Кончита
а можеше да загърне този космалък с едно фино фередже
Ако Путин забрани официално зоофилията, следващият път ще изберат овцата Доли за победител!!!
Песента е супер !
Е затова ще мачкат руснаците- НЕ СА ГЕЙОВЕ!!! Тия ли ще им излязат-шоколадопроизводителите и нежните души? Гейропа...
Следващите еврозвезди ще им е трудно, трябва да са черни , от еврейски произход и хомосексуални , освен това трябва да са минимум 130 кила, максимум високи 150 см , да са преживели насилие като деца и да са осъдели поне един свестен човек за дискриминация през живота си! Това е майтап, обаче на голо дупе.........., какъв кеф е!
Най закъсалите в соц. лагера се озоваха в евро съюза, отново най одзад, защо се случва така, нима не сме достатъчно, толерантни, умни, красиви, работни, възпитани от толкова много неща разбираме, може ли простотията да се окаже основна причина ?
Като по-прости хора предпочитаме хубави жени без бради и мъжки полови органи а тея дето обичат евро ценностите и либералната проституция нека им се радват или дупят.На желаещите за гъзене успех.
Ей тъпън, европейските ценности са тея като на Джордано Бруно , ако знаеш кой е тоя пич, жар момче е , буквално!
за брадата ясно , а ка е въпроса под полата
Баси задръстения народ - вие разлика между сценично поведение и изграждане на образ и реалния живот разлика не можете ли да направите. Човекът е решил така да се представи - отива му заради тембъра на гласа. Ясно заявява, че е мъж. Наси, сериозно - вие от злоба вече съвсем изтрещяхте.
Ако е сценично поведение, то неговото си има име -КИЧ. Това е обикновен кич, но момчето идва от бюргерска Австрия, така че е разбираемо. Като е съобразил брадата с тембъра си, сетил ли се е и дали хармонира с роклята?
"тембъра на гласа"... смешкиии То си заявява - мъжко съм и искам по-мъжко... Ма като си наврял главата под земята (кореноплод) - как да го разбереш?...
...да си говорим истината - ако този екземляр беше представител на България, щеше да отнесе подигравки, презрение и щеше да отпадне още в началото. А пък ако беше от Русия, тогава цялото "демократично" войнство щеше да нададе вой. Но понеже е от държава от "първа класа", може да стане и победител.
С тази разлика , че не чухме неговите да го плюят и осмиват. Как да те приемат хората , като твоите те плюят и не стоят зад гърба ти? А той е бил и миналата година кандидат и песента му е по-хубава от таз годишната.
Много сте отвратени от това брадатото, дано сте забелязали, че по начло тук в малката ни държавица, одвръщението е основен стимулатор за живот,кулминацията на тази ни характерна черта ще е като забележим, че сме отвратени от себе си и се приключим сами, защото на това сме способни.
Коментара е скрит защото е извън темата или съдържа спам.Дирчо ако си една сериозна медия няма да цензурираш и да си навираш главата в пясъка.Или това което го пишем аз и моите колеги не отговаря на интересите на шефофите ви или на вашите спонсори.Далече сте от това да претендирате за сериозен новинарски сайт ако криете истината.Все пак има хора с различно от вас мнение. Или просто ви е срам да побликувате мнението на нас нормалните хора.
Истината днес е тази , родната полиция ни пази........
Този конкурс не се ли печелеше чрез зрителски вот? Даже имаше някакво ограничение да не можеш да гласуваш за собствената си държава, нали? Значи Австрия е избрана за победител от всички други европейци? Значи на тях им е харесало, а на вас не? Европейците вземат високи заплати - вие не? Европейците карат нови коли - вие на 10 г БМВ викате "яка нова кола"? Европейците имат ред, сигурност, пътища, държавност - вие не? Еми - европейците избраха Австрия за победител , а вие не? Е що така бе, нали сте европейци? Ама май е ясно що сте бедни, гладни и злобни? Щот сте прости!
:-))). Хиляда плюса от мен! Това необразовано стадо първо трябва да промени начина си на мислене. Тогава може да достигнем Европа. Лесно е да плюеш от дупката си и да се правиш на мъж, да обиждаш различните и да тръбиш, че си нормален. Пълна байганювщина!
Ако беше обикновено изглеждащо австрийско момиче или момче - нямаше да стигне до финала. Дори и да беше с данни и песни като Елвис Пресли.
Това момче го очаква голямо бъдеще. От няколко дена се измъчвам да определя като кого пее и току що установих че има същата бленда като на Тина Търнър. Глухите петли да пътуват за концерт на Найден Андреев...
Кой манипулира Евровизия и сътвори този избор. Това беше предвидено, кои са намесени в управлението на шоубизнеса, медии, в интернет и пр. Кои пичове маниполират , дезинфоирмират и атакуват индиректно съзнанието на хората. Кои искат да убият всякаква съпротива в ЕС-обществата, Кои............ Това тея хора ли са, които са пряко, тясно, индиректно обвързани с разните държавни и военни служби по държавите в ЕС, организаторите и управленци на основни икономически и финансови картели, съвети, кръгове и олигарси в ЕС. Тези ли са, по точно някои от техните мутанти , изпълнители по нивата. Искаме ли обединение, толерантно в ЕС, искаме ли по-различен ред от сегашния, ако желаем това трябва да работим по ликвидацията на Ония хора. Хомосексуалните и различните няма как да са истински проблем, проблема е в Ония дето ги посочват като чучела и привличат реакцията на масите! Истинските педе-ги са точно тея милициоченгесари, никаква толерантност за тях, помислете!
А бе не че нещо, ма сутринта надниках тук и ти се мъдруваше с няколко коментара, които не прочетох, но се набиваше на очи, че си писал няколко пъти. Аз изведох жената с децата малко на хубавото време, пазарувахме, едно кино даже направихме, прибрахме се , а ти продължаваш да пишеш по 10 коментара на страница. Не знам с какво те е впечатлило това същество от снимката, обаче определено ти имаш някъкъв вътрешен неосъзнат проблем - сигурен ли си, че не ти се иска да пробваш с мъж? Не? Е тогава нямаш ли си друга работа на този хубав слънчев почивен ден та си изплющял днес сигур над 50 коментара тук ?
Извратенякът е болен и изобщо не му е мястото на конкурси. Че стана победител говори много за деградацията на избралите го. То даже името му значи п....
Евровизия се превърна в машина на пропаганда и налагане на разврат сред все още запазените, т.е. консервативни държави.
За тези събития, който всеки един ден ни се показват по-медиите, може да прочетете в Библията. На края на дните, няма да се разпознава кой е мъж и кой жена. Надявам се, че сега разбирате защо в Росия има закон, против тази хомо пропаганда. Това си е пропаганда и докато Църквите (православната, католическата и протестанската) не се обединият Духом и найстина следват Божието слово и спазват Законите написани там, няма да има напредък, а по скоро ще става все по лошо. Понеже човек без морални ценности, честност, доброта и чист полов живот се става едно животно. Ето затова липсата на истински високопоставени духовни водители води до тази днешна България и Европа. Скоро и част от България, ще стане турска чрез референдум и тогава ще се питаме, защо спяхме зимен сън БЪЛГАРИ!
какво обединение на църквата , бе човече, нали там се плякат като изтрещели , и деца даже ползват , отврат, отврат , отврат ! Огън трябва да мине за по-добро прочистване !
Тези които са се гаврили с деца или са гейчета се вкарват от политиката в църквата и после им се дава медиина изява. Замисли се какъв е смисълът?? Да отблъсне хората от църквата и по този начин човек не вярва ни в Бог ни в добродетелите. Бай Добри е един чист христянин, ей това са качества, който даже не се учат и в училище. Ще видите, че следващите поколения са много по брутални, злобни и ненаситни за пари (прочетете малко за хартийките, на които отдаваме толкова много почит, без да имат и грам стойност). В днешно време в България се вярва само в Звездата на мерцедес или в Ябълката на АППЛЕ. Жалко е че има много малко хора в медииното пространсто, който са истински ХРИСТИЯНИ. ТЕЗИ НАРОЧНО НЕ СА ПО МЕДИИТЕ. Европа не обича вярата, а обича да има едно простолюдие без морални цености, което лесно да управлява.