Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | life.dir.bg
назад

Австрия спечели ”Евровизия”

Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.

Обратно в новината

Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

време беше .всички сме хора.секса е хубав всякък

Vitomir

аман от умствени разстройства....явно целия свят отива в тоалетната.

Точно цял ден подскачат едни хора в една държава, за която ти е през...вурста, супер сииии

Това ултимативно налагане - по всякакъв повод! - на образа на психично болни хора започва да става страшно. Изглежда е някаква добре организирана в европейски мащаб кампания. Но от кого точно е организирана и какви са крайните и цели?

да се чудиш и маеш

Организирано е от изпълнители на средни нива, тея дето се грижат за практическите приложения на стратезите. Управленските групи в ЕС не са строго организирани , основни лица са тея от разните служби, силовите, сигурноста, военните, хора от икономическите , финансови картели, църквата.Такива са в сътрудничество с подобни в Америка, Азия, Россия и пр. Целите не са тайна, всеки като се напрегне ще се досети, основното е, минимална съпротива, лесно управление, или както пееше брадатата красавица, като Феникс, променя се , горейки, ражда се и има безсмъртие, Системата няма да умре!, но при големи и рязки промени, нещата могат да излязат от контрол........... денят Х !

задръстеняци се скандализират- шоу!

Абе че има нещо гнило в Австрия,че и в Дания-хубаво.Но и Алеко Константинов хубаво е описал и нас,българите,в "Бай Ганьо",ние затова сме и на опашката в Европа...за съжаление!

Слагай роклята и бягай към Европа да застанеш отпред.

Не си падам по рокли,но отдавна съм в Европа,а ти си стой на село за по-лесно :)

Кой манипулира Евровизия и сътвори този избор. Това беше предвидено, кои са намесени в управлението на шоубизнеса, медии, в интернет и пр. Кои пичове маниполират , дезинфоирмират и атакуват индиректно съзнанието на хората. Кои искат да убият всякаква съпротива в ЕС-обществата, Кои............ Това тея хора ли са, които са пряко, тясно, индиректно обвързани с разните държавни и военни служби по държавите в ЕС, организаторите и управленци на основни икономически и финансови картели, съвети, кръгове и олигарси в ЕС. Тези ли са, по точно някои от техните мутанти , изпълнители по нивата. Искаме ли обединение, толерантно в ЕС, искаме ли по-различен ред от сегашния, ако желаем това трябва да работим по ликвидацията на Ония хора. Хомосексуалните и различните няма как да са истински проблем, проблема е в Ония дето ги посочват като чучела и привличат реакцията на масите! Истинските педе-ги са точно тея милициоченгесари, никаква толерантност за тях, помислете!

видяхме те, до припадък ли ще се повтаряш

Ужас и отврат, пеенето е просто незначително в картинката...

BaiK

Дам, Кончита Вурст, това може да предложи Европа, кончита ама с вурст, въпроса е обаче, кой ще яде вурста, благодарение на Путин няма да са руснаците, ама за нас май измъкване няма, ще гризнем...

като си признаете, най-накрая ще се отпуснете...

Комунистииии...... Кончита Вурст - страхотна певица с най много фенове у Съветската федерация.. Какво ще предложите вие ? Ф. Киркоров... Не благодаря .. По добре Кончита

BaiK

Олигофрен.

а можеше да загърне този космалък с едно фино фередже

Хахахах, така,така............, и един резан ма-ф да и дава напътствия в живота! Е пък, що, кво му е , я губернатор на руска околия, я некакъв виден Сър.

Ако Путин забрани официално зоофилията, следващият път ще изберат овцата Доли за победител!!!

Такова бъдеще предлага Европа :)))))

Песента е супер !

Svetlana

Песента е хубава, ама изпълнението нещо е нефелно. Трябва глас за тая песен, а то(й, тя) го няма.

Може да е гей и това да те притеснява по някаква причина, но не говори глупости-има глас човека

Третият пол!

Е затова ще мачкат руснаците- НЕ СА ГЕЙОВЕ!!! Тия ли ще им излязат-шоколадопроизводителите и нежните души? Гейропа...

Руснаците щели да мачкат, ...................... тревата с пълзене и повръщане!

Живея в Амстердам, питай ме колко руснаци гейове познавам! Хайде малко да опознаете света, стига сте вярвали на всичко

ми да, пълно е с руски гейове, кво има да не ви харесва

Следващите еврозвезди ще им е трудно, трябва да са черни , от еврейски произход и хомосексуални , освен това трябва да са минимум 130 кила, максимум високи 150 см , да са преживели насилие като деца и да са осъдели поне един свестен човек за дискриминация през живота си! Това е майтап, обаче на голо дупе.........., какъв кеф е!

Най закъсалите в соц. лагера се озоваха в евро съюза, отново най одзад, защо се случва така, нима не сме достатъчно, толерантни, умни, красиви, работни, възпитани от толкова много неща разбираме, може ли простотията да се окаже основна причина ?

Като по-прости хора предпочитаме хубави жени без бради и мъжки полови органи а тея дето обичат евро ценностите и либералната проституция нека им се радват или дупят.На желаещите за гъзене успех.

laplandetza

Ей тъпън, европейските ценности са тея като на Джордано Бруно , ако знаеш кой е тоя пич, жар момче е , буквално!

Да бе съгласен съм, за прости работи става въпрос, и като че ли никой не ни разбира, накрая ще излезе че обратните сме ний.

Колко първосигнални коментари!!!

за брадата ясно , а ка е въпроса под полата

Jeni

Вурст-пише го в името!

защо мислиш, че хората схващат иронията, като не знаят какво е вурст:)

Баси задръстения народ - вие разлика между сценично поведение и изграждане на образ и реалния живот разлика не можете ли да направите. Човекът е решил така да се представи - отива му заради тембъра на гласа. Ясно заявява, че е мъж. Наси, сериозно - вие от злоба вече съвсем изтрещяхте.

Ако е сценично поведение, то неговото си има име -КИЧ. Това е обикновен кич, но момчето идва от бюргерска Австрия, така че е разбираемо. Като е съобразил брадата с тембъра си, сетил ли се е и дали хармонира с роклята?

ама получи за каквото отиде, а ти? как я караш?

"тембъра на гласа"... смешкиии То си заявява - мъжко съм и искам по-мъжко... Ма като си наврял главата под земята (кореноплод) - как да го разбереш?...

И какво пречи да правим разликата и пак да не харесваме този абоминейшън? Изглежда ОТ-ВРА-ТИ-ТЕЛ-НО! Точка. Нека се облича като жена с брада, аз съм свободна да повърна като го видя!

...да си говорим истината - ако този екземляр беше представител на България, щеше да отнесе подигравки, презрение и щеше да отпадне още в началото. А пък ако беше от Русия, тогава цялото "демократично" войнство щеше да нададе вой. Но понеже е от държава от "първа класа", може да стане и победител.

С тази разлика , че не чухме неговите да го плюят и осмиват. Как да те приемат хората , като твоите те плюят и не стоят зад гърба ти? А той е бил и миналата година кандидат и песента му е по-хубава от таз годишната.

"Неговите" са с толкова промити мозъци, че не могат да мислят трезво. Въпросът е да не престанем да мислим трезво и ние.

Много сте отвратени от това брадатото, дано сте забелязали, че по начло тук в малката ни държавица, одвръщението е основен стимулатор за живот,кулминацията на тази ни характерна черта ще е като забележим, че сме отвратени от себе си и се приключим сами, защото на това сме способни.

Коментара е скрит защото е извън темата или съдържа спам.Дирчо ако си една сериозна медия няма да цензурираш и да си навираш главата в пясъка.Или това което го пишем аз и моите колеги не отговаря на интересите на шефофите ви или на вашите спонсори.Далече сте от това да претендирате за сериозен новинарски сайт ако криете истината.Все пак има хора с различно от вас мнение. Или просто ви е срам да побликувате мнението на нас нормалните хора.

Истината днес е тази , родната полиция ни пази........

Да не ва изнасили ли някои?Съмнявам се да има мераклии за вас чудото от третия пол.Считай че народната любов е голяма към вас.Разбирай под любов че не става въпрос за цветя и обич.Така че ЗАЩИТНИКО НА ОБРАТНИ И ЛЕВИ РЕЗБИ родната полиция няма да ви опази.

Този конкурс не се ли печелеше чрез зрителски вот? Даже имаше някакво ограничение да не можеш да гласуваш за собствената си държава, нали? Значи Австрия е избрана за победител от всички други европейци? Значи на тях им е харесало, а на вас не? Европейците вземат високи заплати - вие не? Европейците карат нови коли - вие на 10 г БМВ викате "яка нова кола"? Европейците имат ред, сигурност, пътища, държавност - вие не? Еми - европейците избраха Австрия за победител , а вие не? Е що така бе, нали сте европейци? Ама май е ясно що сте бедни, гладни и злобни? Щот сте прости!

:-))). Хиляда плюса от мен! Това необразовано стадо първо трябва да промени начина си на мислене. Тогава може да достигнем Европа. Лесно е да плюеш от дупката си и да се правиш на мъж, да обиждаш различните и да тръбиш, че си нормален. Пълна байганювщина!

Ако беше обикновено изглеждащо австрийско момиче или момче - нямаше да стигне до финала. Дори и да беше с данни и песни като Елвис Пресли.

Глупости, сама не си вярвата на това, което изръсихте! Ако не бяхте жалки, щеше да сте смешни!

И от мен плюс, макар, че минусите тук са много, хубавото че в сравнение със светът са нищо.

Това момче го очаква голямо бъдеще. От няколко дена се измъчвам да определя като кого пее и току що установих че има същата бленда като на Тина Търнър. Глухите петли да пътуват за концерт на Найден Андреев...

Това няма пол а, ако си беше обикновено изглеждащо момче нямаше да спечели.............................

ГАДНОООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!

1 място се дава на жена с брада и то бая!!!!

Кой манипулира Евровизия и сътвори този избор. Това беше предвидено, кои са намесени в управлението на шоубизнеса, медии, в интернет и пр. Кои пичове маниполират , дезинфоирмират и атакуват индиректно съзнанието на хората. Кои искат да убият всякаква съпротива в ЕС-обществата, Кои............ Това тея хора ли са, които са пряко, тясно, индиректно обвързани с разните държавни и военни служби по държавите в ЕС, организаторите и управленци на основни икономически и финансови картели, съвети, кръгове и олигарси в ЕС. Тези ли са, по точно някои от техните мутанти , изпълнители по нивата. Искаме ли обединение, толерантно в ЕС, искаме ли по-различен ред от сегашния, ако желаем това трябва да работим по ликвидацията на Ония хора. Хомосексуалните и различните няма как да са истински проблем, проблема е в Ония дето ги посочват като чучела и привличат реакцията на масите! Истинските педе-ги са точно тея милициоченгесари, никаква толерантност за тях, помислете!

А бе не че нещо, ма сутринта надниках тук и ти се мъдруваше с няколко коментара, които не прочетох, но се набиваше на очи, че си писал няколко пъти. Аз изведох жената с децата малко на хубавото време, пазарувахме, едно кино даже направихме, прибрахме се , а ти продължаваш да пишеш по 10 коментара на страница. Не знам с какво те е впечатлило това същество от снимката, обаче определено ти имаш някъкъв вътрешен неосъзнат проблем - сигурен ли си, че не ти се иска да пробваш с мъж? Не? Е тогава нямаш ли си друга работа на този хубав слънчев почивен ден та си изплющял днес сигур над 50 коментара тук ?

laplandetza

Пробвал съм с мъж, кеф е. , е и !Имам време пиша, работата ми тук е да дразня нещастниците обслужващи полицейщината в Европа и Россия!

Извратенякът е болен и изобщо не му е мястото на конкурси. Че стана победител говори много за деградацията на избралите го. То даже името му значи п....

Тази година Кончита, догодина Лупита (Нионго)...хихихи

Евровизия се превърна в машина на пропаганда и налагане на разврат сред все още запазените, т.е. консервативни държави.

За тези събития, който всеки един ден ни се показват по-медиите, може да прочетете в Библията. На края на дните, няма да се разпознава кой е мъж и кой жена. Надявам се, че сега разбирате защо в Росия има закон, против тази хомо пропаганда. Това си е пропаганда и докато Църквите (православната, католическата и протестанската) не се обединият Духом и найстина следват Божието слово и спазват Законите написани там, няма да има напредък, а по скоро ще става все по лошо. Понеже човек без морални ценности, честност, доброта и чист полов живот се става едно животно. Ето затова липсата на истински високопоставени духовни водители води до тази днешна България и Европа. Скоро и част от България, ще стане турска чрез референдум и тогава ще се питаме, защо спяхме зимен сън БЪЛГАРИ!

какво обединение на църквата , бе човече, нали там се плякат като изтрещели , и деца даже ползват , отврат, отврат , отврат ! Огън трябва да мине за по-добро прочистване !

Тези които са се гаврили с деца или са гейчета се вкарват от политиката в църквата и после им се дава медиина изява. Замисли се какъв е смисълът?? Да отблъсне хората от църквата и по този начин човек не вярва ни в Бог ни в добродетелите. Бай Добри е един чист христянин, ей това са качества, който даже не се учат и в училище. Ще видите, че следващите поколения са много по брутални, злобни и ненаситни за пари (прочетете малко за хартийките, на които отдаваме толкова много почит, без да имат и грам стойност). В днешно време в България се вярва само в Звездата на мерцедес или в Ябълката на АППЛЕ. Жалко е че има много малко хора в медииното пространсто, който са истински ХРИСТИЯНИ. ТЕЗИ НАРОЧНО НЕ СА ПО МЕДИИТЕ. Европа не обича вярата, а обича да има едно простолюдие без морални цености, което лесно да управлява.

Искаш да кажеш, че аз като съм атеист и пикая на твоите църкви, значи съм педер ли? Нищо подобно. Точно обратното - и каталическата и православната църква системно се тресат от хомо и дори педо скандали.

май не разбираш разликата между вяра и църква. Бъди благословен.

Накъде отива света???

споко, твоя свят си е същия, завинаги