Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | life.dir.bg
назад

Австрия спечели ”Евровизия”

Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.

Обратно в новината

Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Сега скрийте и това : Отвратен съм и от това същество и от фалшивата цензура тук ....

'аиде, 'аиде! още преди 20-на години един руснак пя по дълга пола, но тогава не оревахте орталъка.

Преди 20 години, ти байновото, си чувал само за Правец 16. И никой не те е питал за мнението ти. Смешник!

Преди малко се прибрах и понеже не бях влизал днес в дир и отворих да видя новините. Междувременно започнах да хапвам и си викам хайде да видя песента, спечелила тази година Евровизия. Пуснах я и от гледката ми се доповдига, честно, както си се хранех и организма ми отказа да приема храна...! Веднага спрях това същаство и се оправих. Добре, че България не участва в тази пародия, щастлив съм от това! А доскоро страдах, че не сме там...

Ерми оф ловърс не са по различни от Кончита, ама са звезди от световна класа, точно заради това, че се правят на жени !

бяха звезди, за ден два. Добре ми припомни, че такива чекиджии са съществували.

скъпи сънародници, разбрах мнението ви за евровизия, но не мога да си обясня следното: как така един мъж с брада в женски дрехи ви събуди от зимния сън, а това че междувременно българските медии са в ръцете на българската мафия и прилагат цензура някак си не ви интересува. аз имам едно обяснение за това: всеобщата простотия. ще се радвам, ако ме опровергаете. но моля коментираите с аргументи, не с обиди, защото второто единствено би потвърдило моята теза. а това би било жалко.

Tarikat

Добре, че децата ми не са малки и не попитаха нищо по време на излъчването! Просто не знам какво да обясня за тези същества ....

Гаси телевизора!!

Децата са си твои, твоя си е отговорността да им обясняваш. Какво ни занимаваш нас?

Нас???? Кои сте вие,ти си сам ве мишок

Неучастието ни- дали е заслуга на Столетницата - ръководителка??!

Тази статия ще събере почти толкова постове, колко и измисления референдум в Украйна :) Рашальоците са се активизирали. Те като чуят гей и това за тях е по-страшно от фашист. И в youtube яко са се разписали, като хлебарки са плъзнали!

Хммм, ти си се объркал.Невярвам много народ да мрази Россия, народът и. Народ като народ, простотията залива красивото. Управленците в тая огромна страна са ни проблем, техните си там милиционери и олигарси. Тея са зловредни и изобщо не са наши симпатизанти и хора с които може да се направи нещо свястно. Сега там е актуално злото джудже и неговия танцов състав, НО нещата текат иииииииииииии, .......... един ден,........кой знае!

Evropa vse pove4e se izpederastva

Да си спомним Уотърлу и АББА. Ще останат Само хубавите Спомени, за Част от Вас Изобщо Липса на спомени. А Тази, Сегашната Порнография тип ПолитКонкурс има ли значение, кой ще е пОбедител и как ще се е "изгустирал", както казваше Баба ми Тодорка от Дряново.

Както винаги - Има нещо гнило в Дания!!?

Знаех си аз че Путин ще обърка работите и е виновен 100% за избора на Евровизията. Така че Обама трябва да му наложи най-строги санкции.

Ей тва е кръстоска между козел и еврокомисар - аналитикал, разбираш ли , да е по либерал ! От тоя какви козяци стават само да го пребръсне човек, и с горелка ще се получи !

добре ,че се отказахме от тая щуротия...

Pycku!

Хората като обясняват че е ЕвроГЕЙски съюз вие отричате... Какво да кажа, поне тоз урунгел да си беше обръснал брадата... :D

Не си прав, то си е залепило брада.

ама защо по новините казват, че брадата жена била спечелила? Ама това не е жена, това си е мъж, облечен в женски дрехи или т.н. кросдресър.

ами защото толкова им е образованието по новините

Изрод - мъж с дамска рокля, брада и не просто дълга коса, а тупиран като мацка. Наистина, как мюсюлманите да не презират християнството, което възхвалява подбно уродливо човешко поведение! Песента беше отвартителна, но първото место на изрода беше осигурено.

Аллах акбар

направо отерат каква толерантност какво чудо тоя не е травестит тоя си е кросдресър и педал с брада при това, няма брадати жени, ако ще е жена да се феминисзира, гроно пеене, грозна визия, текстът на песента е плашещ абе не знам ама не ми харесват идеалите, които тая европа иска да ни наложи...

Много хубаво момче е без грим, бради и перуки.И песента е хубава.Но ако беше без брадата щеше да е по-добре.

Въобще не можах да се насиля да чуя песента, може и да е била хубава. Ама гледката беше много грозна! Да беше пял(а) по радиото!

Азис! Азис! Азис! На Евровизия!

маико мила и това доживях на 65 години , ще захварля българския паспорт и жителство веднага, стоите си в педерастката европа, не сам виждал нещо по гадно от това , това надминава даже и наи-лошите ми кошмари .. отврат

а канадския паспорт ? или gay-village в монтреал те кефи ?

приятел, едно време от комунистите избягах успешно, но мога да ви каja че поне не бяха педерасти за разлика от сегашните ви комунисти управници , а иначе парада е бизнес преди вси4ко педалите са много и са богати

Този УРОД/Uruk-hai/ ... Света определено отива подяволите!!!

Kakva gnusotia!

Всичко е геополитика.И магаре да беше излязло да пее, и него щяха да изберат.

te tova i ochacvat tapi kopeleta dase ybiat ot komentari za cherhni ostanki ot kontsalagerite...mineti

Коцето Калки на евровизия.... link

Евровизия отдавна е фриикшоу. А и тия спечелилите за три дни са забравени. Коцето Калки да не е по различен от изрода спечелил тази година?

ПОВРЪЩАААМ!!!

и аз повръщам ... от простотията в коментарите към статията

Мислех че Азис е чисто български феномен !!!!

Правилно мислиш. Този е някаква гнусня, не феномен. :D :D

Пожелавам на всички Австрийци да си го вземат този или тази за булка или зет.честито

Всичко това е описано в Библията в книгата ОТКРОВЕНИЕ- 17 и 18 глава. НО и Вижте и в 19 глава какво очаква всички онези които се надяват и вярват че има Бог!

Содом и Гомор! Всеки път мисля, че западното общество е стигнало моралното дъно, но всеки път ме опровергават!

този представител на третия пол до кога ще го държите на главна страница? Всеки път се стряскам като отворя дира.

А дали не го отваряш специално заради него? :-)))). Сладур.

Тая брадата хубавица да ходи при своя скрит събрат Лилипутин и да си се гушкат страстно.Тамън ши добавят нов щрих към руския неомилиционерфашизм ! По моя преценка най- добри бяха Тео от Беларус, добри са поляците, швейцарците, украинците и руснаците, както и другаря арменян. Най - добре като визия и шоу бяха Полска. , славяните са сила и са неспираеми, като лавина!, хахахх

Боже Господе какво падение ...одвратена сам от тази ожасия сношти не сам мигнала днес сял ден ходя като замаяна... докаде стигна в пропадането си европа която е виновна за всички наши минали сегашни и бъдъщи катастрофи//// какво щте казвам утре на учниците си ккак щте ги гледаме в очите...а какво казваме на сопствените си деца които вече надават вой и си ресуват или слагат изкустрени бради и заливат улици, площади села паланки и други месности...... каде е бай тошо каде са брежнев и сталин сигорно се убръщат в гробищата и умират от одвращшътение погнуса и катаклизами

Научи се да пишеш бе неграмотницо.

Вероятно е транслитерирано от системата. Не е възможно всяка дума да е грешна

Kamen Krustev

и 200 минуса да ми дадеш по грамотна няма да станеш овцо...

извинете, но как да разбирам коментара ви ? някаква шега ли е ? една учителка да пише толкова неграмотно ?

Учителка не може да пише грамотно, педали облечени в рокли без никакъв глас печелят конкурси... на къде отиваме?

Всичко което казвате от педагогическа гледна плоскост е напълно вярно но не съм съгласен, че децата ни само ще си изрусуват или ще си сложат изкуствени бради. Не те няма да останат само дотука, те ще започнат масово да си сменят пола или да стават хомосексуалисти и педофили.;..аз виждам нещо много по страшно от това - мильони млади и накадарни херурзи по света ще започнат да правят бизнес от това и ще започнат да режат и сменят полове налявао и надясно и ще натрупат мильони долари илои лева или рубли ... срам господа, срам резил и ужаст!!! замислете се над мъдрите думи на тази бедна но умна учителка

Неграмотник- ако и така си и оперирал....

Ооооо, ето го хЕрурга пак:))

Ето това е културата на ЕС,срам позор и падение.Християнски ценности 0.Разврат и деградация НЕ благодаря.

Повтаряш едно и също като развалена плоча. Не си интересна. Измисли нещо по-умно.

А който ми пише минуси да си го вземе този/тази/ вкъщи или да омъжи дащеря си за него.

Виж сина може...