Австрия спечели ”Евровизия”
Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.
Обратно в новинатаКоментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg
Коментари
От вокални възможности не разбирам, затова няма да коментирам изпятото, но как аджаба да отговоря на дъщеря ми когато ме попита "Мамо, коя е тази какичка?" ??????
а мен мама ме е учила да не съдя за хората по външността. баста ! и ако трябваше да гласувам за песен щях да избера между австрия и унгария.
Току що ме разсмя един коментар в сайта на БиБиСи по повод това чудо. Пичът пуска инструкция за гледане на Евровизия : 1. Изправете се 2. Изключете телевизора 3. Излезте с приятели на по бира Простичко и ясно. Няма какво да се коментира.
Единствено Кончита Вурст е в състояние да накара мъжкото население на цял Кавказ /начело с Чечня и Дагестан/ да се раздели с брадите си! /извинявам се за лекия политически уклон на коментара си,но осъзнаването на горния факт просто изби през мен ;-)/
Колко е красива! Ще ме запознаете ли с нея?
Момче,да ти отслужа ли с един пищов за да си решиш проблема след запознанството...?
Сложих ти +, защото Серго наистина заслужава това,което си препоръчал. Ти обаче, "прекрасно адаптиралият се в новите капиталистически условия" като щатен писач, не заслужаваш нещо кой знае колко по-различно /.Между другото,"спартан" ще станеш на куково лято. Идеята,че нежен мъж може да бъде войн умря с тиванския Свещен батальон. Намазаните с масло анаболковци в заличките с бради "а ла Кончита" не се броят за такива,колкото и да им се иска.
За сведение на големите пуритани тук...Я вижте Заслужилия артист на Руската федерация и член на Единна Русия Борис Моисеев и пак ще си говорим кой,къде и как...
ДА ЯДЕТИ НА КОЧА ВУРСТА! Много му дреми на Коча за вас бедни гащници дето и за туристи не ставате. Ще отидете в Австрия с консерви и сандвичи от кухнята на баба и ще спите в най-долнопробните хотели, ще слушате Евровизия от паркинга ама да сте там.
Те и затова плюят - чувстват се нищожни, непотребни, бедни, мизерни.... А могат да се променят като започнат да променят закостенялото си мислене.
Повечето от коментиращите тук са крайно ограничени, необразовани, невъзпитани и страхливи същества. Бясно плюят и сипят злъч от дупките си, манипулират другите на тяхното ниво, но най-вече - себе си. В Западна Европа ПЕДОФИЛИЯТА е едно от най-тежките престъпления, което се гони до до дупка! НАБИИЙТЕ СИ ГО ТОВА В КАНЧЕТАТА, господа моралисти, и престанете да тръбите, че европейците са ПЕДОФИЛИ! В кочината, в която живеете нещата са много по-размити и неясни. И фактът, че в Европа хората с различна сексуална ориентация имат равни права с останалите, не ви дава право да твърдите, че тя се е превърнала с гейско сборище, като я сравнявате с библейските Содом и Гомор. Смешни и жалки сте в своето невежество и (липса) на възпитание. Никой не ви е карал да гледате Евровизия, да четете статията, а още по-малко да коментирате. Пийте си ракията, слушайте си Азис и люшкайте шкембета в ориенталиския му ритъм, плюйте по циганите, обвинявайте другите и най-вече Европа за жалкото си мизерно съществуване, прекланяите се пред Русия и Путин, и вярвайте, че някой като него ще ви оправи. Не можете да проумеете, че с присъщата си ориенталска тъпотия и простотия обричате децата, внуците си на вашето жалко битие. Явно вие това искате- другите да страдат колкото вас, и тогава се чувствате доволни.
Само където коментарите по западните форуми не са много различни от тукашните. Във френските форуми 90% от хората са отвратени, така че не се прави на много голям космополит. Травестит с брада е долно и гадно, и е тъпо да се насажда на младите и децата, че това е нещо нормално, глупако!!! Люлката на педофилията е католическата църква в западна европа, най-големият критерий за морал, уж...!!! Този може да пее (макар, че не му доизслушах песента...нищо особено), но е отвбратителен травестит пе*дерасТ с брада и изглежда гнусно!!! Нормално е хората да имат подобни реакции и те са такива НАВСЯКЪДЕ! Смешник си ти! ;)
Ami da te plyueshtite po frenskite forumi sa yasni koi sa: arabelkite ot Maagreb-a. Te li sa tvoiat primer za evropeiski cennosti ? Ami to ima i drugi organizacii po sveta. Ako ne vi haresva EU, ima i Arabska Liga. Moje da se naloji da se obrejete predi tova, ama to DPS i BSP s radost shte pomognat na rayata si v tova nachinanie.
ами да, те плюещите по френските форуми са ясни кои са: арабелките от магреб-а. те ли са твоят пример за европеиски ценности ? ами то има и други организации по света. ако не ви харесва EU, има и арабска лига. може да се наложи да се обрежете преди това, ама то дпс и бсп с радост ще омогнат на раята си в това начинание.
я прочети коментарите по английските форуми, и тогава обсъждай тукашните - вестник Мирър нарича тая кончита "The End of Europe"
Ти живееш в кочина,аз не живея и си харесвам България.А кочина за теб е защото не можеш да се приспособиш към новите капиталистически условия и преписваш провалите си на други.Ако беше достатъчно кадърен отдавна да си изчезнал и успял на запад или даже у нас.Но май само за хейтър във форумите ставаш.
Това европейско същество си е чисто ГМО от индийски произход: Айшвария Рай с добавени /ключови/ гени на Кабир Беди! Клонираните атакуват!! ;-)
На всичкото отгоре си нарпавих труда да чуя интервю с това нещо и се оказа много просто. Пеят много хора, гласът не е решаващ критерий. Критерий остава присъствието на певеца или политиката на конкурса. Второто е наложило да се направи нещо за пасяването на Евровизия от небитието, в което е, като се направи сензация с тази пошлост.
Вече мечтая да е утре и тази снимка да са я махнали- плаши детето всеки път, щом отворя страницата Ви!!!
По-голяма комедия,не съм виждал!А може би е трагедия това,което се случва!Накъде върви света......
Той може наистина да е нормален мъж, но като вижда, че в Европа мъжете нямат никакви шансове, трябва да си или гей, или крос-дресър, или транс-сексуален, за да постигнеш някакъв успех в изкуството, и кво да прави, изтупал се в рокля на русалка. Докъде я докара евро-либерастията, задължително е вече да си някакъв фрийк, за да направиш кариера.
мъ.ши цъфнахте и вързахте, та опрехте до некъв брадат .едерун.ел в някъф измислен конкурс?!? Бачкай до довечера да видя 1000 коментара, кло.ари, селс.и, чалгарски, ву.ливи. В Бг са останали някакви с.отове, ако ви изброя колко дизайнери, изобретатели, учени, художници, режисьори, писатели, мужици (Чайковски наприемр) и исторически личности са от "мъжагите" ще спрете да гледате телевизия, кино, да четете книги, да ползвате западните изобретения комп и нет, ще се заврете в пещера. Егати и смешната реакция, че на бг и трябват 100 .ея да пуснат в столицата по улиците и войната започна така ли??? Не.астни мързел.вци!
вие хора сте отвратителни. направо ми се повруща. като булгарин мен не ме е срам толкова от циганите, колкото от булгарските простаци, които се мислят за нещо повече. супер смело е, че кончита е на евровизя и аз на 100% подлрепям европедарзя, гаъровизя и всички тем подобни коментари!!
ужасно, ако наистина е нормален мъж, но знае, че трябва да се облича като травестит от фрийк шоу, за да постигне някакъв успех в Европа.
В Западнала Гейропа трябва да си Кончита С Вурст за да имаш успех. Колко жалко.
Блядко, стига ся пропаганда само заради един тъп конкурс. На никого не му пука за тази песен, освен на яас.
Каква по-добра подкрепа на тезата на Путин, че европейските ценности са деградирали ? Изобщо ужасен автогол на европейците - вместо да покажат колко е лош Путин, дето гони нетрадиционните, те се изложиха пред традиционалистите.
Да някакъв изрод нито мъж ни жена е спечелил Евроневизия.. Европа има много успехи ..но определено е съмнително какви са лидерите и и от кой пол са ...а някои хора ме ядосват много , и се чудя дали преценяват въобще
Старостилците пазят едно предание - когато жена с брада спечели конкурс за пеене, Новият съюз на Европа ще се разпадне...
Като Русия са толкова антигей, що дадоха 18 точки на това? Хората избраха тая песен, не Брюксел. Дори журито я класира доста ниско. Не знам какво пищите срещу европарламента, срещу ЕС и не знам още какви политически глупости.
Аз са радвам ,че "Брадата" спечели . Поне се затвърждава че ЕС=Гейропа Или Педеропа..... , от вчера официално Европа е в границите между Минск и Урал.
Супер яко..наистина гейропейско... а конкурса "педеровизия" безапелационно се спечели от изропеец...лелелелее моцарт и неколко генерации щтраус напражо ще се гръмнат в гробовете с австрийския азис....то бива да си разкрепостен и етичен, бива...ама това...
Този /тази?,това?/няма да го помня и един ден.Пък вие се европеизирайте колкото си искате!
тази евровизия е голяма пръдня. какво се палите. особено тази на 3 място, рускините също-гола вода.
И Азис ходи на Евровизия, да, но човекът се показа в костюм (смокинг), без да цели да предизвиква какъвто и да е скандал.
Най-големият страх на Болен Лидеров е да не го набара натясно тоя хубавец на снимката!
Кончита пръв а Русия 7ма :) Голяма излагация за братушките да са 7ми при такъв първенец !
и после ще ми хвалят Европа...да им пратим всичкия мургав мат'риал и траверсите (от жп-то), защото тук са онеправдани и гадните хори не ги оценяват. там явно са на почит. ама ще им изпратим само главите, че хищниците в зоологическите гради и те душа имат и те искат да ядат.