Мария Кириленко: Мъжът до мен трябва да е умен
Тази година далеч не е от най-успешните за Мария Кириленко, която пропусна голяма част от сезона заради травма.
Обратно в новинатаКоментари - Мария Кириленко: Мъжът до мен трябва да е умен | Лайф.dir.bg
Коментари
Колко умен трябва да е, за да вземе глупава? Впрочем изрусените блондинки са по глупавите.
Интересни жени! Като нашите чалга звезди- любов, разбирателство, тинтири минтири и хоп .... милионер за съпруг ....да, да, иначе е права наистина трябва да е умен! :-)
Аз понеже съм таен агент, намерих тази дето е разделила Овечкин и Кириленко, според руските медий това е Каролина Севастьянова - 19 годишна гимнастичка. Само я потърсете в интернет на снимки и ще видите за каква мацка иде реч. Просто Кириленко няма шансове. Блазе му на Овечкин, нищо не може да се сравни с агнешкото!
Овечкин е стабиляга, гледал съм му интервюта. А това как ги размазва в НХЛ направо е униклано.
Ела да те заведа на няколко пъстървови излета из Балкана, ще останеш доволна и от улова и от всичко последващо Марийке.
Да бяхте написали КАКВА е тая Куриленко де. Предполагам е някаква спортистка, след като е пропуснала някъв сезон заради някаква травма, вероятно е тенесистка. Ама да бяхте написали ...
не си натрупала житейски опит още: безполезни са интелектуалците, броят мухи. Вземи си някой силен мъж дето да го бива да кърти мивки и да лепи плочки - стабиуен , както казват у нас в Перник.
вие това сериозно ли го твърдите? Аз досега мъж който да си търси нещо различно от баджаци и тук-таме цици наистина не съм срещала, а съм от доста години в този занаят. Ако младежът действително си мисли, че си търси умна жена вероятно страда от остро психическо разстройство и е препоръчително да иде на психиатър.
А жената до мен може, даже трябва, да е ограничена, елементарна и тъпа като галош....очаквам включване, дами....хайде престанете най-сетне с тези кухи и шаблонни фрази! А и светът е пълен с интелигентни неудачници и нещастници, интелектът сам по себе си е напълно безполезен.
Само едно нещо се сещам което може да прави умен мъж с тази кифла.. но и глупав пак може да прави само това! Аман от кифли с претенции и празни тикви!
Аз досега през сравнително дългия ми живот не съм чул жена да каже, че иска да е с глупав и посредствен мъж до, под и над нея, но по зла ирония повечето са с точно такива....Всеки може да си направи извода колко нерационален, меко казано, е изборът на мъже на голяма част от жените!
"Рускинята споделя, че идеалната двойка за нея са Брад Пит и Анджелина Джоли. " Мароооооу, а ти какво предлагаш, умствения ти багаж след това ти изказване дали се събира в дамска чанта или и портмоне е достатъчно!
Сиреч повечето мъже са глупави и посредствени ли? Не, че не е така, но това се отнася до огромната част от човечеството като цяло. Отделна тема е дали жената може да се смята за човек или не съвсем ...