Асен Блатечки: Не живея с миналото
Асен Блатечки неведнъж е споделял, че баща му е бил най-големият мъж, който е срещал в живота си и че му е повлиял силно във формирането на характера.
Обратно в новинатаКоментари - Асен Блатечки: Не живея с миналото | Лайф.dir.bg
Коментари
В дъщеря си също може да вижда своето продължение... Майката на момичето не я е довела от в къщи.
ДО КОГА НАИСТИНА ТАКИВА КАТО НЕГО ЩЕ СА ПРИМЕР В ТАЗИ ДЪРЖАВА, ХОРА ОПОМНЕТЕ СЕ, НЕ МОЖЕ БЕЗ МОРАЛ ДА СЕ ГРАДИ НИЩО
ХУБАВ, НО ГЛУПАВ МЪЖ, ЧЕ СИ ИЗОСТАВИ СЕМЕЙСТВОТО! ДАНО СИНА МУ НЕ ИЗЛЕЗЕ ГЛУПАВ КАТО НЕГО
В тази държава много отдавна нищо не се гради, а само се разрушава, за огромно съжаление.
...КОГАТО СВОБОДАТА ТИ СЕ РАЗМИНАВА С ЩАСТИЕТО НА БЛИЗКИТЕ ТИ, ЗА КОЕ ОТ ДВЕТЕ ЩЕ СЕ БОРИШ...НЕКА ПОЗНАЯ...!.
Брей, Асен Блатечки се оказа голЕм мъжкар голЕмо нещо пък ние чак сега да разберем за това................ Аз обаче питам как се казва на човек , който изневерява на жена си и прави дете на друга , докато е все още женен -Аз казвам на , такъв човек БОКЛУК
Някой спомня ли си колко талантлив беше Блатечки в едно тъпо хазартно шоу ЗалоАложи? Тогава трябваше да му дадат Златна роза, защото с талант омайваше хората да си дават парите.
на снимаката изглежда спокоен и удовлетворен. от интевюто и съдеики по успеха на последния му филм мисля че диляна му вляе облагородяващо
зашо трябва да е пример. и тои е човек. малко ли разводи стават. дано да е шастлив и да не му стане навик.
И аз не зная защо Вие продължавате да се излагате с всеки Ваш коментар, но уви правите го винаги и ще продължавате да го правите
Не разбирам какво общо има таланта и бившето му семейство! Блатечки е талантлив пич! Безспорно харесван актьор.
БГ кино и телевизия като цяло е много зле. Въртят едни и същи 10 човека от студио на студио от филм на филм. Толкова ли е трудно да се направи един кастинг и да се намерят нови лица. Пълен монопол и Българщина както винаги. Няма креативност, има само едни и същи фалшиви личности и копиране на Американския шит.
го намира - всеки гради живота си и бере полодовете - горчиви или сладки - каквото е съградил досега, е за него, вие какво се кахърите...
Вече разбрахме че си философ,кажи кога ще направиш свястна роля или филм или каквто и да е..бездарник смешен,и в театъра за нищо не ставаш