Коментари - Асен Блатечки: Не живея с миналото | life.dir.bg
назад

Асен Блатечки: Не живея с миналото

Асен Блатечки неведнъж е споделял, че баща му е бил най-големият мъж, който е срещал в живота си и че му е повлиял силно във формирането на характера.

Обратно в новината

Коментари - Асен Блатечки: Не живея с миналото | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не ми идва чак толкова голям мъжкар този Блатечки...

В дъщеря си също може да вижда своето продължение... Майката на момичето не я е довела от в къщи.

ДО КОГА НАИСТИНА ТАКИВА КАТО НЕГО ЩЕ СА ПРИМЕР В ТАЗИ ДЪРЖАВА, ХОРА ОПОМНЕТЕ СЕ, НЕ МОЖЕ БЕЗ МОРАЛ ДА СЕ ГРАДИ НИЩО

оо, Ице. :-D

Живееш от чуждите хладилници.

ХУБАВ, НО ГЛУПАВ МЪЖ, ЧЕ СИ ИЗОСТАВИ СЕМЕЙСТВОТО! ДАНО СИНА МУ НЕ ИЗЛЕЗЕ ГЛУПАВ КАТО НЕГО

В тази държава много отдавна нищо не се гради, а само се разрушава, за огромно съжаление.

Ох Асене! Обладай ме!!

Ей на тва викам СЕЛСКИ ТУЧ!!!!

...КОГАТО СВОБОДАТА ТИ СЕ РАЗМИНАВА С ЩАСТИЕТО НА БЛИЗКИТЕ ТИ, ЗА КОЕ ОТ ДВЕТЕ ЩЕ СЕ БОРИШ...НЕКА ПОЗНАЯ...!.

Брей, Асен Блатечки се оказа голЕм мъжкар голЕмо нещо пък ние чак сега да разберем за това................ Аз обаче питам как се казва на човек , който изневерява на жена си и прави дете на друга , докато е все още женен -Аз казвам на , такъв човек БОКЛУК

Някой спомня ли си колко талантлив беше Блатечки в едно тъпо хазартно шоу ЗалоАложи? Тогава трябваше да му дадат Златна роза, защото с талант омайваше хората да си дават парите.

на снимаката изглежда спокоен и удовлетворен. от интевюто и съдеики по успеха на последния му филм мисля че диляна му вляе облагородяващо

Ами то е казано, че който живее с миналото няма бъдеще.

зашо трябва да е пример. и тои е човек. малко ли разводи стават. дано да е шастлив и да не му стане навик.

Достоен последовател на Ламбо и бъдещ дупетат, може би ...

И аз не зная защо Вие продължавате да се излагате с всеки Ваш коментар, но уви правите го винаги и ще продължавате да го правите

....Мъжът живее със спомени,жената живее с мечти !

О-оооо, мистър Хладилник, дека одиш бе, джингиби....:)

Не разбирам какво общо има таланта и бившето му семейство! Блатечки е талантлив пич! Безспорно харесван актьор.

Блатен Асечки.

С Катерина не са женени. Защо ли 15 години не се жени за нея? А?

Ти кога успя да гледаш филма?

Нулев талант , визия на дребен квартален гамен, морал и ценности - нула.Кръгра НУЛА!

Направо е потънал в блатото на миналото си.

БГ кино и телевизия като цяло е много зле. Въртят едни и същи 10 човека от студио на студио от филм на филм. Толкова ли е трудно да се направи един кастинг и да се намерят нови лица. Пълен монопол и Българщина както винаги. Няма креативност, има само едни и същи фалшиви личности и копиране на Американския шит.

го намира - всеки гради живота си и бере полодовете - горчиви или сладки - каквото е съградил досега, е за него, вие какво се кахърите...

Вече разбрахме че си философ,кажи кога ще направиш свястна роля или филм или каквто и да е..бездарник смешен,и в театъра за нищо не ставаш

Че каква жена му е тогава? Тя просто му е официалната любовница, значи. Замогнал се човекът, сменил я е с по-нова и по-спортна.