Коментари - Асен Блатечки: Не живея с миналото | life.dir.bg
назад

Асен Блатечки: Не живея с миналото

Асен Блатечки неведнъж е споделял, че баща му е бил най-големият мъж, който е срещал в живота си и че му е повлиял силно във формирането на характера.

Обратно в новината

Коментари - Асен Блатечки: Не живея с миналото | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Вече разбрахме че си философ,кажи кога ще направиш свястна роля или филм или каквто и да е..бездарник смешен,и в театъра за нищо не ставаш

го намира - всеки гради живота си и бере полодовете - горчиви или сладки - каквото е съградил досега, е за него, вие какво се кахърите...

БГ кино и телевизия като цяло е много зле. Въртят едни и същи 10 човека от студио на студио от филм на филм. Толкова ли е трудно да се направи един кастинг и да се намерят нови лица. Пълен монопол и Българщина както винаги. Няма креативност, има само едни и същи фалшиви личности и копиране на Американския шит.

Нулев талант , визия на дребен квартален гамен, морал и ценности - нула.Кръгра НУЛА!

Ти кога успя да гледаш филма?

Блатен Асечки.

Направо е потънал в блатото на миналото си.

Не разбирам какво общо има таланта и бившето му семейство! Блатечки е талантлив пич! Безспорно харесван актьор.

О-оооо, мистър Хладилник, дека одиш бе, джингиби....:)

....Мъжът живее със спомени,жената живее с мечти !

И аз не зная защо Вие продължавате да се излагате с всеки Ваш коментар, но уви правите го винаги и ще продължавате да го правите

зашо трябва да е пример. и тои е човек. малко ли разводи стават. дано да е шастлив и да не му стане навик.

Ами то е казано, че който живее с миналото няма бъдеще.

на снимаката изглежда спокоен и удовлетворен. от интевюто и съдеики по успеха на последния му филм мисля че диляна му вляе облагородяващо

Някой спомня ли си колко талантлив беше Блатечки в едно тъпо хазартно шоу ЗалоАложи? Тогава трябваше да му дадат Златна роза, защото с талант омайваше хората да си дават парите.

Брей, Асен Блатечки се оказа голЕм мъжкар голЕмо нещо пък ние чак сега да разберем за това................ Аз обаче питам как се казва на човек , който изневерява на жена си и прави дете на друга , докато е все още женен -Аз казвам на , такъв човек БОКЛУК

Достоен последовател на Ламбо и бъдещ дупетат, може би ...

С Катерина не са женени. Защо ли 15 години не се жени за нея? А?

Че каква жена му е тогава? Тя просто му е официалната любовница, значи. Замогнал се човекът, сменил я е с по-нова и по-спортна.

Ей на тва викам СЕЛСКИ ТУЧ!!!!

Ох Асене! Обладай ме!!

ХУБАВ, НО ГЛУПАВ МЪЖ, ЧЕ СИ ИЗОСТАВИ СЕМЕЙСТВОТО! ДАНО СИНА МУ НЕ ИЗЛЕЗЕ ГЛУПАВ КАТО НЕГО

Живееш от чуждите хладилници.

оо, Ице. :-D

ДО КОГА НАИСТИНА ТАКИВА КАТО НЕГО ЩЕ СА ПРИМЕР В ТАЗИ ДЪРЖАВА, ХОРА ОПОМНЕТЕ СЕ, НЕ МОЖЕ БЕЗ МОРАЛ ДА СЕ ГРАДИ НИЩО

В тази държава много отдавна нищо не се гради, а само се разрушава, за огромно съжаление.

В дъщеря си също може да вижда своето продължение... Майката на момичето не я е довела от в къщи.

Не ми идва чак толкова голям мъжкар този Блатечки...

...КОГАТО СВОБОДАТА ТИ СЕ РАЗМИНАВА С ЩАСТИЕТО НА БЛИЗКИТЕ ТИ, ЗА КОЕ ОТ ДВЕТЕ ЩЕ СЕ БОРИШ...НЕКА ПОЗНАЯ...!.