Бионсе се подготвя за Коледа
Бионсе показа на феновете си в социалната мрежа, че вече е украсила коледното си дръвче.
Обратно в новинатаКоментари - Бионсе се подготвя за Коледа | Лайф.dir.bg
Коментари
Щеше да е новина ако се подготвяше за курбан байрям например или за черна меса. И продължавам да не разбирам кой го интересува тази новина. Очаквам утре да има нещо от вида - "тази сутрин Бионсе закуси" или "тази сутрин Бионсе мина през тоалетната"...
Мила Биьонсе, риуд; од йр мртдя пд од йе мфмрйд; fnfn ох ма обърках латиницата, ти си шоколадов ангел, който се къносва с кетчуп и носи гащи като за голяма зряла жена, искрящи в неоновите отражения на заливът Ел Фернандо, какъвто няма на тази географска карта, зашита под рамката на сутиена на братовчедката на Пижо от улица Бистришко шосе15?!
..дръвчето? И мъжът й си го е украсил. Остава да вържат дръвчетата си, че да цъфнат, или обратното. А в първия момент си помислих, че пак се е напила така, предколедно.
Бионсе, безспорно има талант, както и готини песни, но е от тези самозабравили се звезди, дето не стъпват по тая земя и дето сякаш до тоалетна не ходят и никога не са ходили. Гадна, тъпа, просташка е тази демонстрация на разкош и лукс, на фона на това, че масово хората не живеят добре - нито тук, нито в америка, за азия и африка да не коментирам. Освен презрението ми към луксозните дрънкулки с които се е обазвела и които биха могли да нахранят половин квартал, мойта негативна реакция отива също и към всичките "светски журналя", които системно и целенасочено се опитват да подменят ценностите ни ежедневно.
Бихте ли съобщили на пресата, че и ние /така де - целия останал свят/ правим същото. Ех, каква новина ще бъде!
Прекрасно! Само дето не се вижда коледно дърво, а определено единствено и само играчки, друго си е да ти мирише на елхичка...
Абе наистина е хубаво да ти мирише на елха,но заслужава ли си заради единия аромат да се реже дръвче расло с години?
....благородно.а заслужава ли си, заради коледната трапеза да се заколи и опърли малко прасенце-сукалче?!? защото съм убеден, че мнозина от снобия или просто защото е модерно да си "зелен" ще имат в дома си елхичка в саксия с пръст или пък изкуствена.за да не "убиват невинни" елхички. Обаче колко пуйки, прасенца, и разни живинки ще идат под ножа. Затова нека си признаем, че сме цинични - дайте да спасяваме гората, ама е "разрешено" да се натъпчем с животно СПЕЦИАЛНО убито заради нашият празник!