назад
Студентски празник у нас се отбелязва за пръв път през 1903
Той се празнува в единствения тогава в Княжество България университет - Висшето училище, след решение на Академичния съвет от 30 ноември 1902 г.
Обратно в новинатаКоментари - Студентски празник у нас се отбелязва за пръв път през 1903 | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018