Коментари - Глобиха Дядо Коледа за неправилно паркиране | life.dir.bg
назад

Глобиха Дядо Коледа за неправилно паркиране

"Безсърдечен" британски паркинг инспектор най-вероятно ще остане без подарък за празниците, след като лепна известие за глоба върху колата на Дядо Коледа.

Обратно в новината

Коментари - Глобиха Дядо Коледа за неправилно паркиране | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Правилно са го глобили. Правилата просто трябва да се спазват. Изключенията водят до хаос. Пример - милата ни татковина България!