Коментари - Принц Чарлз похарчил 175 000 лири за подаръци | life.dir.bg
назад

Принц Чарлз похарчил 175 000 лири за подаръци

Принц Чарлз щедро е похарчил внушителните 175 000 лири за луксозни ръчно изработени коледни подаръци за персонала и приятелите си, пише в. "Дейли експрес".

Обратно в новината

Коментари - Принц Чарлз похарчил 175 000 лири за подаръци | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дедо Чарли ще им сложи ли нещо в чантата или само вестници със снимката си?

Абе и той си има проблеми, например, че може да се гътне преди майка му да оваканти трона. Ще стане първият престолонаследник, който не доживя да получи короната си.

Божееееее егати тъпнята

и аз чакам чанта с инициали БОКО

Приятелю Чарлз, а мен забрави?!

И аз така, цели 70 стотинки изхарчих, т.е. 1000 пъти повече от принца, според доходите ни.

ми ще харчи, как няма да харчи.. той кога е работил за тези пари, че да не ги харчи през пръсти.. Откъде са натрупали богатство - от завоевания на чужди народи и народни богатства и избиване на местното население.. като почнеш от Индия, минеш през северна и южна Америка и стигнеш до Индия..

Добре е, да работиш принц.

Ей принце , изпрати ми една чанта и на мен.

той разведе ли се с камилата

Е-е, това беше жизненоважно да го научим !!!

Тоз пръч не камила, ами и коза даже не заслужава

много скучно - сериен подарък.чанта!нито стил,нито фантазия,нито индивидуалност.но пръснал сума ти пари!

Леле! Колко ли нещастни джуджета са били ангажирани за изработката на тия чанти :-(

Имал дал.

Принц Чарлз е обикновен, добър, истински човек. Този вид хора правят живота хубав.

Не още, поставила е огромни финансови искания в замяна на мълчанието и Кралицата размишлява.

Ти добре ли си ?

В момента на гърба на британските данъкоплатци, които не щат да се разделт с монархита...

Горкия, Той. Как да го не мислиш?

Деее таковам и таковата, търтей смотан...

Чарлз изеле най-пич от цялата фамилия. Само тоя тен напоследък ме притеснява малко. Чини ми се да се сръбва, ма може и да греша.