Коментари - Крисия още не е написала писмо до Дядо Коледа | life.dir.bg
назад

Крисия още не е написала писмо до Дядо Коледа

Петдневна ски ваканция в Банско ще си подари семейството на ангелогласната Крисия Тодорова по празниците.

Обратно в новината

Коментари - Крисия още не е написала писмо до Дядо Коледа | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Страхотна !

мило съкровище, желая от сърце на теб и твоите партнйори и приятели хасан и ибрахим весела коледа и честита, здрава и успешна нова година!!!

Имената се пишат с главна буква. И се пише парньор, а не с ѝ.

Що му трябва да пише писмо - само да поиска и тати ще му достави дядо Коледа в багажника на поршето. После е лесно.

Оставете детето да си живее детството. Къде, с кого, как и кога едва ли е необходимо да се огласява.

Да е жива и здрава и да продължава така!

Заслужава хубава почивка на Банско.

Цеко Минев направо да подари на детето една карта за ски BANSKO PREMIUM и да не си стиска милионите.

Сладуранка! Дай, Боже, и занапред да й върви така!

фукличка на мама..