Хайди Клум празнува Коледа с гадже и бивш съпруг
Хайди Клум ще прекара Коледа с приятеля си и бившия си съпруг.
Обратно в новинатаКоментари - Хайди Клум празнува Коледа с гадже и бивш съпруг | Лайф.dir.bg
Коментари
Е,и аз съм за цивилизовани отношения,но това ми идва в повече:-)Чак пък толкова демонстрации на широка скроеност на никой не е нужно:-)
"Хайди сподели с приятелите си, че ще прекара Коледа в Лос Анджелис с Вито и Сийл, тъй като иска всички да са заедно в името на децата." По скоро ще объркаш мозъка на децата. Пак добре, че си проявила усет и не си поканила градинаря.
А може след като Сил и там другия се опознаят, тримата заедно да завършат вечерта подобаващо в спалнята.
Аз пък си мислих, че Деми и Брус бяха единствените циркаджии, то пък и други имало.
типично за моншенгладбахската гърла, неините мъже изпълняват само неините желания, но мадамата остарява, това е. Frohe weihnachten!